Tulsa - The skyline of downtown Tulsa, Oklahoma, in May 2008.

Letenky do Tulsa

Hledáte levné letenky do destinace Tulsa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tulsa

Tulsa leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tulsa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (TUL)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tulsa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 42min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tulsa International Airport se nachází 11 km od centra města Tulsa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tulsa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tulsa je letiště Tulsa International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tulsa International Airport (TUL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tulsa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tulsa

K cestě do destinace Tulsa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tulsa - 23 míst co vidět .

 • Gunda, who arrived at the Tulsa Zoo in 1954 has surpassed all staff and animals at the age of 64.
   

  Tulsa Zoo

  Tulsa Zoo je ideálním místem pro rodinnou zábavu. Nachází se v krásném přírodním prostředí a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 400 druhů zvířat. Zvířata z celého světa jsou vystavena v přirozeném prostředí, což umožňuje návštěvníkům prozkoumat a objevovat svět zvířat. Tulsa Zoo je ideální pro všechny věkové kategorie a nabízí celodenní zábavu pro všechny návštěvníky.

 • Photograph of the Philbrook Museum of Art and formal gardens as taken from the steps of the tempietto at the east end of the gardens on 16 September 2004 by Dustin M. Ramsey.
   

  Philbrook Museum of Art

  Philbrook Museum of Art je skvělým místem pro milovníky umění v Tulse. Nachází se v půvabné vile, která kdysi patřila ropnému magnátovi. Muzeum nabízí rozmanité sbírky amerického, evropského a afrického umění. Navštivte Philbrook a prozkoumejte jeho krásné zahrady, které jsou plné soch a fontán. Vstupné je přijatelné a stojí to za to!

 • One-third-size version of Appeal to the Great Spirit, Indian statue in Woodward Park.
   

  Woodward Park and Gardens

  Woodward Park and Gardens v Tulse je krásné místo pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí velké množství zeleně, květinových záhonů a jezer, které vytvářejí nádhernou atmosféru. V parku se nachází také mnoho uměleckých děl a soch. Pro milovníky přírody a klidu je toto místo ideální volbou.

 • Tulsa, Oklahoma
   

  Tulsa Air and Space Museum & Planetarium

  Tulsa Air and Space Museum & Planetarium je ideálním místem pro všechny milovníky letadel a vesmíru. Muzeum nabízí širokou škálu exponátů, včetně historických letadel a kosmických lodí. Planetárium umožňuje návštěvníkům prozkoumat vesmír a vidět hvězdnou oblohu jako nikdy předtím. Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, Tulsa Air and Space Museum & Planetarium je tou správnou volbou pro vás.

 • Museumphoto wiki
   

  Gilcrease Museum

  Gilcrease Museum v Tulse je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Toto muzeum je známé pro své sbírky indiánského umění, amerického západu a evropských mistrů. Navštivte tuto kulturní instituci a objevte skvosty, které zde jsou vystaveny. Gilcrease Museum je ideálním místem pro dovolenou plnou kultury a historie v Tulse.

Počasí Tulsa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tulsa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz