Turín

Letenky do Turína

Hledáte levné letenky do Turína? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Turín

Vydejte se do severoitalské metropole, pod vrcholy alpských hor nově z Prahy. Od července 2022 si do Turína můžete zaletět už i z Prahy. Lze letět na prodloužené víkendy i na pár dní za skvělé ceny.

ItálieItálie
👀 Památky
📜 Historie
🏺 Museum
⚽ Fotbal
☕ Kavárny

Stručně a jasně

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (TRN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Turín.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 13min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Torino / Caselle International Airport se nachází 15 km od centra města Turín.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Turín od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Turín je letiště Torino / Caselle International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Torino / Caselle International Airport (TRN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Turín je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Turín

K cestě do destinace Turín lze využít 1 letiště.

Co vidět v Turíně

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 7 míst, co vidět v Turíně .

 •  

  Castello del Valentino

  Zámek Valentino koupil savojský vévoda Emmanuel Philibert v roce 1564, aby mohl přenést hlavní město Savojska do Turína. V roce 1997 byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Zámek je nyní sídlem Fakulty architektury Polytechnické univerzity v Turíně.

 •  

  Piazza Castello

  Piazza Castello je náměstí, které leží v srdci Turína. Náměstí navrhl v roce 1564 architekt Vitozzi. Náměstí lemuje Královský palác a uprostřed je pak Palazzo Madama.

 •  

  Palazzo Reale

  Královský palác se nachází na náměstí Piazza Reale v Turíně. Byl postaven pro Carla Emanuela II kolem roku 1646. K paláci patří také zahrady, Giardino Reale, které navrhl v roce 1697 André Le Nôtre, který vytvořil i zahrady ve Versailles. Vstup do paláce je zdarma každý čtvrtek od června do poloviny října a to od 17 do 19 hodin. V paláci jsou k vidění rozsáhlé sbírky umění, včetně řeckých a římských archeologických pokladů a zbrojnice. V rámci paláce se také nachází ohromující Cappella della Sacra Sindone, architektonické mistrovské dílo ze 17. století, které bylo znovu otevřeno v roce 2018 poté, co bylo asi 30 let uzavřeno po ničivém požáru.

 •  

  Basilica di Superga

  Jedná se o barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl postaven v roce 1749 podle návrhu architekta Filippa Juvarry. Kostel leží na okraji Turína, na kopci Monte Superga ve výšce 670 metrů nad mořem. V kostele se nachízí královská nekropole savoyských knížat a králů Sardinie.

 • Turín
   

  Mole Antonelliana

  Architektonická dominanta města Turína byla původně koncipována jako synagoga, než byla přeměněna na památník národní jednoty. Byla postavena architektem Alessandrem Antonellim v roce 1889. S výškou 167,5 metru byla ve své době nejvyšší cihlovou budovou v Evropě. Věž má panoramatickou terasu, kde si můžete vychutnat úžasný výhled na město a okolní Alpy.

Počasí v Turíně

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Pohled na Barcelonu

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

pohled na New York City

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

promenáda v Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

Řím

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Turín

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pohled na hlavní město Norska
✈️ Zpátečka
🎉 469 Kč
Kodaň
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
Benátky
✨ Víkendovka
🎉 824 Kč
Porto
Azorské ostrovy
Lisabon
🤘 Multi-city
🎉 2 731 Kč
Apulie - Bari
✨ Víkendovka
👍 1 160 Kč
Bordeaux
✈️ Zpátečka
🤩 812 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz