Umea - Pentecostal church in Umeå.

Letenky do Umea

Hledáte levné letenky do destinace Umea? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Umea

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Umea navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (UME)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Umea.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 14min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Umea Airport se nachází 4 km od centra města Umea.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Umea od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Umea je letiště Umea Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Umea Airport (UME)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Umea je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Umea

K cestě do destinace Umea lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Umea - 18 míst co vidět .

 • Västerbotten museum
   

  Västerbotten museum

  Muzeum Västerbotten v Umeå je skvělým zdrojem informací o historii a kultuře regionu. Expozice nabízí pohled na život v minulosti a současnosti. Muzeum také hostí řadu výstav, které ukazují kulturní a historické dědictví Västerbottenu. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte kouzlo severního Švédska.

 • Bildmuseet
   

  Bildmuseet

  Bildmuseet je moderní galerie a muzeum umění v Umeå, Švédsko. Nachází se na břehu řeky Ume, poblíž univerzity. Tento architektonický skvost nabízí nevšední zážitky pro milovníky umění a architektury. Vystavuje nejnovější trendy v oblasti vizuálního umění a vědy. Navštivte Bildmuseet a objevte inspiraci a kreativitu skrze umění.

 • The Twintowns Park
   

  The Twintowns Park

  The Twintowns Park v Umeå je ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli. Park je obklopen krásnými lesy a jezerem Nydalasjön. Projděte se po stezkách, poseděte u jezera nebo si zahrajte na dětském hřišti. Park je také oblíbeným místem pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty a festivaly.

 • Döbelns Park
   

  Döbelns Park

  Döbelns Park v Umeå je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park je plný zeleně a květin, které vám dodají energii a uvolní vaše smysly. Procházka parkem je skvělý způsob, jak se vzdálit od rušného města a užít si klidné okolí. Navštivte Döbelns Park a užijte si krásný přírodní zážitek v srdci Umeå.

 • Guitars the Museum
   

  Guitars the Museum

  Muzeum kytar v Umeå je ideálním místem pro milovníky hudby. Vystavuje více než 500 kytar a ukazuje historii tohoto nástroje. Mezi exponáty jsou kytary slavných osobností jako například Jimi Hendrix nebo Eric Clapton. Navštivte toto muzeum a objevte svět kytarové hudby.

Počasí Umea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Umea

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz