Ushuaia

Letenky do Ushuaia

Hledáte levné letenky do destinace Ushuaia? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ushuaia

Ushuaia leží v Argentiny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ushuaia navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
ArgentinaArgentina

Stručně a jasně

Stát
Argentina
Letiště
1 letiště (USH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ushuaia.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 16.1843995385 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Malvinas Argentinas Airport se nachází 5 km od centra města Ushuaia.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ushuaia od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ushuaia je letiště Malvinas Argentinas Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Malvinas Argentinas Airport (USH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ushuaia je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ushuaia

K cestě do destinace Ushuaia lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ushuaia - 19 míst co vidět .

 • Tierra del Fuego National Park
   

  Tierra del Fuego National Park

  Národní park Ohňová země v Argentině nabízí návštěvníkům úchvatnou přírodu, která se táhne od hor až k moři. Projděte se po stezkách, které vás provedou kolem jezer, řek a vodopádů. Pokud máte štěstí, můžete vidět zdejší zvířata, jako jsou losi, lišky a kondoři. Nezapomeňte si přibalit piknik a užijte si klid a krásu tohoto nádherného místa.

 • Museo Marítimo y del Presidio de Ushuaia
   

  Museo Marítimo y del Presidio de Ushuaia

  Navštivte muzeum Marítimo y del Presidio de Ushuaia a prozkoumejte historii této malebné oblasti. Muzeum se nachází v bývalé věznici a nabízí jedinečný pohled na život vězňů a námořníků. Prozkoumejte expozice věnované lodím, rybolovu a historii místních obyvatel. Zajímavé informace, fotografie a artefakty vás zavedou do minulosti a ukážou vám, jak se žilo v této odlehlé oblasti.

 • Museo del Fin del Mundo
   

  Museo del Fin del Mundo

  Museo del Fin del Mundo v Ushuaia je fascinujícím muzeem, které vás zavede na konec světa. Muzeum se zaměřuje na historii a kulturu Tierra del Fuego, včetně původních obyvatel a průzkumníků. Uvidíte zde archeologické nálezy, modely lodí a předměty ze zlaté horečky. Prozkoumejte tuto neuvěřitelnou část světa a objevte historii tohoto mimořádného místa.

 • Galería Temática - Historia Fueguina.
   

  Galería Temática - Historia Fueguina.

 • Laguna Esmeralda
   

  Laguna Esmeralda

  Laguna Esmeralda je nádherné jezero v argentinské Patagonii, které se nachází poblíž města Ushuaia. Toto jezero získalo své jméno díky krásné smaragdové barvě vody. Okolní krajina je plná překrásných hor a zelených lesů, což z tohoto místa dělá ideální cíl pro turisty, kteří si chtějí užít krásy přírody. Navštivte Laguna Esmeralda a nechte se okouzlit její nádhernou atmosférou.

Počasí Ushuaia

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ushuaia

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 45 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz