Vaasa - The former steam mill in Vaasa. Now occupied by a section of Åbo Akademi University. The foremost building is the former house of A. A. Levón (planed by C. A. Setterberg).

Letenky do Vaasa

Hledáte levné letenky do destinace Vaasa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Vaasa

Vaasa leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Vaasa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (VAA)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Vaasa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vaasa Airport se nachází 9 km od centra města Vaasa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Vaasa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Vaasa je letiště Vaasa Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Vaasa Airport (VAA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Vaasa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Vaasa

K cestě do destinace Vaasa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Vaasa - 14 míst co vidět .

 • Tropiclandia
   

  Tropiclandia

  Tropiclandia - aquacentrum nabízí zábavu pro celou rodinu. S větším počtem bazénů, skluzavek a saun, je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Aquacentrum je otevřeno po celý rok, takže si můžete užít zábavu až do pozdních nočních hodin. Tropiclandia je také populární díky svému termálnímu bazénu, který nabízí blahodárné účinky na zdraví .

 • Ostrobothnian Museum
   

  Ostrobothnian Museum

  Ostrobothnian Museum v centru města Vaasa nabízí rozmanité výstavy z oblasti přírodních věd a umění, stejně jako kulturní historie místního regionu. Budova muzea, navržená architektem Eino Forsmanem v roce 1927, a výstavní křídlo, plánované architektem Erikem Kråkströmem v roce 1967, se nachází vedle parku Marianpuisto. Kromě výstav si můžete v muzeu také dopřát odpočinek v kavárně.

 • Meteoria Söderfjärden
   

  Meteoria Söderfjärden

  Návštěvnické centrum, které se nachází poblíž Vaasy, je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o meteoritech a historii dopadu meteoritu, který zde vytvořil kráter. V centru najdete mnoho interaktivních výstav, které vám ukážou, jakým způsobem se vědci snaží pochopit vesmír a jeho tajemství. Vstupné je zdarma.

 • Kuntsi Museum of Modern Art
   

  Kuntsi Museum of Modern Art

  Kuntsi Museum of Modern Art v městě Vaasa je ideálním místem pro milovníky moderního umění. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí širokou škálu výstav a programů. Kromě stálých expozic je zde také mnoho přechodných výstav, které zahrnují nejnovější trendy v umění. Vstup do muzea je zdarma a je otevřeno každý den kromě pondělí. Navštivte Kuntsi Museum of Modern Art a objevte svět moderního umění.

 • Tikanoja Art Museum
   

  Tikanoja Art Museum

  Tikanoja Art Museum v městě Vaasa nabízí umělecká díla finských i mezinárodních umělců z 19. a 20. století. Kromě stálých expozic jsou zde také zajímavé speciální výstavy. Pokud máte zájem o umění, určitě si nenechte ujít tuto galerii. Tikanoja Art Museum je skvělým místem pro kulturní zážitek v centru Vaasy.

Počasí Vaasa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Vaasa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz