Wroclaw - náměstí

Letenky do Wroclawi

Hledáte levné letenky do Wroclawi? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Wroclaw

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Wroclaw navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Wroclawi přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
PolskoPolsko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát

Polsko

Letiště

1 letiště (WRO)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Wroclaw.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Copernicus Wroclaw Airport se nachází 11 km od centra města Wroclaw.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Wroclaw od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Wroclaw je letiště Copernicus Wroclaw Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Copernicus Wroclaw Airport (WRO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Wroclaw je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Wroclaw

K cestě do destinace Wroclaw lze využít 1 letiště.

Co vidět v Wroclawi

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 18 míst, co vidět v Wroclawi .

 • Katedrála svatého Jana Křtitele
   

  Katedrála svatého Jana Křtitele

  Vratislavský dóm, neboli Katedrála svatého Jana Křtitele, je dominantou Vratislavi a katedrálou vratislavské diecéze. Nachází se na Tumském ostrově a je to již čtvrtý kostel postavený na tomto místě. Katedrála kombinuje gotický a barokní styl a je známá pro své vitráže. Je to jedna z nejstarších a největších katedrál v Polsku. Vstup je zdarma, ale je nutné si vstupenky koupit online předem.

 • Centennial Hall
   

  Centennial Hall

  Hala století ve Vratislavi je impozantní stavba postavená podle plánů architekta Maxe Berga. Tato železobetonová budova je vysoká 42 metrů a má plochu 14 tisíc metrů čtverečních. Dokončena byla v roce 1913. Dnes se zde konají výstavy, koncerty i sportovní akce. Její význam pro architekturu a historii Vratislavi byl oceněn zápisem na Seznam světového dědictví UNESCO v roce 2006.

 • Szczytnicki Park
   

  Szczytnicki Park

  Szczytnicki Park je největší park ve městě Wroclaw a nabízí klidné místo k odpočinku od městského ruchu. Park je ideální pro procházky, pikniky a cyklistiku. Nabízí rozmanitou flóru, včetně více než 300 druhů stromů a rostlin z celého světa. Szczytnicki Park je skvělým místem pro relaxaci a prozkoumání přírody.

 • Wrocław, zespół budynków Panoramy Racławickiej z otoczeniem (teren)
   

  Racławice Panorama

  Raclawice Panorama je monumentální cykloramatický obraz zobrazující bitvu u Racławic během Kościuszkoova povstání. Nachází se ve Wrocławi v Polsku a je jedním z mála dochovaných exemplářů hromadné kultury 19. století a nejstarší v Polsku. Panorama stojí v kruhovém uspořádání a při pohledu ze středu nabízí různé scény z různých úhlů pohledu. Speciální druh perspektivy použitý v obraze a další efekty vytvářejí pocit reality. Je to vyhledávaná turistická atrakce, zejména pro milovníky historie.

 • Synagoga Bílého čápa
   

  Synagoga Bílého čápa

  Synagoga Bílého čápa v polském městě Wroclaw je jedinou synagogou, která přežila holokaust. Tato synagoga byla postavena v roce 1829 a nese své jméno po hostinci, který kdysi stál na stejném místě jako dnešní synagoga. Budova byla navržena německým architektem Karlem Ferdinandem. Dnes je tato atrakce populární mezi turisty a slouží jako místo modlitby a kulturní centrum pro místní židovskou komunitu. V budově se nachází také dvě výstavní prostory, které vyprávějí historii Židů ve Wroclawi a Dolním Slezsku.

Počasí v Wroclawi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Wroclaw

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 3 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 25 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz