zelena-gora

Letenky do Zielona Góra

Hledáte levné letenky do destinace Zielona Góra? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Zielona Góra

Zielona Góra leží ve státě Polsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Zielona Góra navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PolskoPolsko
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (IEG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Zielona Góra.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Zielona Gora-Babimost Airport se nachází 30 km od centra města Zielona Góra.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Zielona Góra od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Zielona Góra je letiště Zielona Gora-Babimost Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Zielona Gora-Babimost Airport (IEG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Zielona Góra je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Zielona Góra

K cestě do destinace Zielona Góra lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Zielona Góra - 7 míst co vidět .

 • Botanická zahrada
   

  Botanická zahrada

  Botanická zahrada Univerzity v Zieloné Góře je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 22 hektarů a nabízí návštěvníkům více než 8 000 druhů rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně alpínského skalkového zahrady, arboreta a vodního parku. V průběhu roku se zde konají různé akce a výstavy.

 • Skansen Ochla
   

  Skansen Ochla

  Skansen Ochla je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Polsku, které představuje venkovský život v minulosti. Nachází se v blízkosti města Zielona Góra a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historické domy, stáje, mlýny a další stavby. Skansen Ochla také organizuje tradiční akce a festivaly, jako je například Festival polského lidového divadla. Pro milovníky historie a kultury je Skansen Ochla nevynechatelným místem při návštěvě Polska.

 • Planetarium Venus
   

  Planetarium Venus

  Planetárium Venus v polském městě Zielona Góra je skvělým zdrojem zábavy a vzdělání. Zde se můžete podívat na hvězdnou oblohu, sledovat fascinující projekce a naučit se o vesmíru něco nového. Navštivte planetárium s rodinou nebo přáteli a prožijte nezapomenutelný zážitek. Planetárium Venus je otevřené každý den kromě pondělí. Vstupné je velmi přijatelné a děti mají slevu.

 • Katedrála svaté Hedviky
   

  Katedrála svaté Hedviky

  Katedrála svaté Hedviky v polském městě Zielona Góra je jedním z nejvýznamnějších kostelů v regionu. Tento historický kostel byl postaven v 14. století a nabízí návštěvníkům nejen krásnou architekturu, ale také významné umělecké díla a relikvie svaté Hedviky. Konkatedrála je přístupná veřejnosti a nabízí pravidelné bohoslužby a prohlídky.

 • Wieza Glodowa
   

  Wieza Glodowa

  Wieza Glodowa je historická věž v polském městě Zielona Góra. Je to jedna z posledních dochovaných budov z původního opevnění města. Věž byla postavena v 14. století a sloužila jako součást městského opevnění a strážní věž. Dnes je věž turistickou atrakcí, kterou můžete navštívit a vychutnat si krásný výhled na město a okolní krajinu.

Počasí Zielona Góra

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Zielona Góra

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz