Minneapolis průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Minneapolis

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Minneapolis Sculpture Garden

Minneapolis Sculpture Garden je krásný park s mnoha sochami a uměleckými díly, které jsou rozprostřeny po celém areálu. Tento park je ideálním místem pro milovníky umění i pro ty, kteří si chtějí užít krásné procházky v přírodě. Navštivte tento park a poznejte krásy umění a přírody v jednom místě.

 

Minneapolis Institute of Art

Minneapolis Institute of Art je největší muzeum umění ve městě Minneapolis. Návštěvníci si mohou prohlédnout více než 90 000 exponátů z celého světa, včetně děl evropských mistrů a amerických umělců. Kromě toho muzeum nabízí mnoho interaktivních programů pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vstup do muzea je zdarma, takže neváhejte a navštivte toto fascinující místo!

 

Walker Art Center

Walker Art Center v Minneapolis je největším muzeem moderního umění v USA. Nabízí širokou škálu výstav, filmových projekcí a živých představení. Muzeum také hostí mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty a taneční vystoupení. Pro milovníky umění a kultury je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Minneapolisu.

 

Weisman Art Museum

Weisman Art Museum v Minneapolisu je skvělým místem pro milovníky umění. Tento moderní muzeum je domovem více než 25 000 uměleckých děl, která zahrnují díla od mnoha slavných umělců. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si neuvěřitelné sbírky moderního a tradičního umění. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno každý den.

 

The Museum of Russian Art

Muzeum ruského umění v Minneapolis je skvělým místem pro milovníky umění. Sbírka zahrnuje více než 15 000 uměleckých děl, včetně obrazů, soch a fotografií od ruských umělců. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si díla, která zahrnují různé umělecké styly a období ruské historie. Vstupné je přijatelné a umožňuje vám strávit celý den v této kulturní instituci.

W:American Swedish Institute, Minneapolis, Minnesota. Image is cropped.
 

American Swedish Institute

American Swedish Institute je fascinující muzeum, které se nachází v Minneapolisu. Budova je plná historie a kultury. Zde můžete najít největší sbírku švédského umění a designu v USA. Navštivte tuto krásnou atrakci a prozkoumejte švédskou kulturu a historii. Vstupné je velmi příznivé a vstupenky lze zakoupit online.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz