Letenky do Minneapolis

Hledáte levné letenky do destinace Minneapolis? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Minneapolis

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Minneapolis navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (MSP)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Minneapolis.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Minneapolis-St Paul International/Wold-Chamberlain Airport se nachází 11 km od centra města Minneapolis.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Minneapolis od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Minneapolis je letiště Minneapolis-St Paul International/Wold-Chamberlain Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Minneapolis-St Paul International/Wold-Chamberlain Airport (MSP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Minneapolis je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Minneapolis

K cestě do destinace Minneapolis lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Minneapolis - 22 míst co vidět .

 •  

  Minneapolis Sculpture Garden

  Minneapolis Sculpture Garden je krásný park s mnoha sochami a uměleckými díly, které jsou rozprostřeny po celém areálu. Tento park je ideálním místem pro milovníky umění i pro ty, kteří si chtějí užít krásné procházky v přírodě. Navštivte tento park a poznejte krásy umění a přírody v jednom místě.

 •  

  Minneapolis Institute of Art

  Minneapolis Institute of Art je největší muzeum umění ve městě Minneapolis. Návštěvníci si mohou prohlédnout více než 90 000 exponátů z celého světa, včetně děl evropských mistrů a amerických umělců. Kromě toho muzeum nabízí mnoho interaktivních programů pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vstup do muzea je zdarma, takže neváhejte a navštivte toto fascinující místo!

 •  

  Walker Art Center

  Walker Art Center v Minneapolis je největším muzeem moderního umění v USA. Nabízí širokou škálu výstav, filmových projekcí a živých představení. Muzeum také hostí mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty a taneční vystoupení. Pro milovníky umění a kultury je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Minneapolisu.

 •  

  Weisman Art Museum

  Weisman Art Museum v Minneapolisu je skvělým místem pro milovníky umění. Tento moderní muzeum je domovem více než 25 000 uměleckých děl, která zahrnují díla od mnoha slavných umělců. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si neuvěřitelné sbírky moderního a tradičního umění. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno každý den.

 •  

  The Museum of Russian Art

  Muzeum ruského umění v Minneapolis je skvělým místem pro milovníky umění. Sbírka zahrnuje více než 15 000 uměleckých děl, včetně obrazů, soch a fotografií od ruských umělců. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si díla, která zahrnují různé umělecké styly a období ruské historie. Vstupné je přijatelné a umožňuje vám strávit celý den v této kulturní instituci.

Počasí Minneapolis

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Minneapolis

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz