Aberdeen - Aberdeen Central Library and St Marks Church

Letenky do Aberdeen

Hledáte levné letenky do destinace Aberdeen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Aberdeen

Aberdeen leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Aberdeen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (ABZ)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Aberdeen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aberdeen Dyce Airport se nachází 9 km od centra města Aberdeen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Aberdeen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Aberdeen je letiště Aberdeen Dyce Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aberdeen Dyce Airport (ABZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Aberdeen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Aberdeen

K cestě do destinace Aberdeen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aberdeen - 24 míst co vidět .

 • Aberdeen Maritime Museum
   

  Aberdeen Maritime Museum

  Aberdeen Maritime Museum je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kdo se zajímají o historii mořeplavby a rybolovu. Nachází se v centru Aberdeenu a nabízí návštěvníkům pohled na fascinující sbírku lodí, modelů a artefaktů. Muzeum také připomíná oběti rybolovu na severovýchodě Skotska a nabízí zábavné a interaktivní zážitky pro celou rodinu.

 • Duthie Park
   

  Duthie Park

  Duthie Park je krásným místem pro relaxaci v centru Aberdeenu. Park nabízí rozsáhlou zeleň, květinové záhony a jezírko plné ryb. Pro děti je zde k dispozici velké hřiště a minigolf. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte Duthie Park a užijte si klidnou chvíli v přírodě uprostřed města.

 • Johnston Gardens
   

  Johnston Gardens

  Johnstonovy zahrady jsou krásným a klidným útočištěm v srdci Aberdeenu. Tento malý park nabízí krásné květinové záhony, jezírko a vodopád, které okouzlují návštěvníky všech věkových kategorií. Pro milovníky květin je to ideální místo, kde mohou obdivovat krásné rostliny a užít si klidné odpoledne v přírodě.

 • Provost Skene's House
   

  Provost Skene's House

  Dům Provosta Skeneho je historickou památkou ve městě Aberdeen. Tento elegantní dům z 16. století je pojmenován po Andrewu Skeneovi, bývalém provostovi města. Dnes slouží jako muzeum, které nabízí fascinující pohled na život v Aberdeenu v minulých staletích. Navštivte tento dům a prozkoumejte jeho bohatou historii a kulturu, kterou nabízí Aberdeenu.

 • William Wallace Statue
   

  William Wallace Statue

  Navštivte sochu skotského národního hrdiny Williama Wallace v Aberdeenu. Tato impozantní bronzová socha v životní velikosti připomíná významnou historickou postavu, která vedla skotský lid v boji za nezávislost. Nachází se v krásném parku a je oblíbenou turistickou atrakcí. Užijte si pohled na okolní krajinu a prohlédněte si detaily sochy, která je velmi realistická a působivá.

Počasí Aberdeen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Aberdeen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz