Agádír

Letenky do Agádíru

Hledáte levné letenky do Agádíru? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Agádír

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Agádír navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Agádíru přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát

Maroko

Letiště

1 letiště (AGA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Agádír.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Al Massira Airport se nachází 21 km od centra města Agádír.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Agádír od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Agádír je letiště Al Massira Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Al Massira Airport (AGA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Agádír je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Agádír

K cestě do destinace Agádír lze využít 1 letiště.

Co vidět v Agádíru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Agádíru .

 •  

  Crocoparc

  Crocoparc je skvělým místem pro milovníky přírody a zvířat. Tento park je domovem pro mnoho druhů krokodýlů, hadů a ještěrek, a nabízí návštěvníkům možnost vidět je v jejich přirozeném prostředí. Kromě toho zde můžete najít i mnoho dalších zvířat, jako jsou opice a želvy. Crocoparc je skvělým místem pro rodinný výlet, který určitě nezklame.

 •  

  Souk El Had

  Pokud hledáte autentický marocký zážitek, navštivte trh Souk El Had v Agádíru. Tento trh nabízí širokou škálu místních produktů, jako jsou kožené zboží, koření, textilie a mnoho dalšího. Procházejte se mezi stánky a ochutnávejte místní speciality, jako jsou datle a arganový olej. Trh je otevřen každý den a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat místní kulturu a tradice.

 •  

  Paradise Valley

  Pokud hledáte krásné místo pro relaxaci a odpočinek, navštivte Paradise Valley v Agádíru. Toto údolí nabízí nádhernou přírodu, křišťálově čistou vodu a skvělé místo pro koupání a pikniky. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou zde také možnosti horolezectví a skákání do vody. Paradise Valley je ideálním místem pro rodinné výlety i romantické procházky ve dvou.

 •  

  Vallee des Oiseaux

  Vallee des Oiseaux je krásný park v Agádíru, který je domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Procházejte se mezi palmami a oleandry a pozorujte papoušky, vlaštovky a další druhy. Park je ideálním místem pro odpočinek po náročném dni plném aktivit. Vstupné do parku je zdarma, takže si můžete užít krásu přírody bezplatně.

 •  

  Marina D'agadir

  Marina D'agadir je největší přístav v Maroku. Nachází se v městě Agádír, které je proslulé svými plážemi a sluncem. Marina nabízí krásné výhledy na Atlantský oceán a přístav je plný luxusních jachet. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici široká škála aktivit, včetně surfování a potápění. Užijte si jedinečnou atmosféru a nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z restaurací v okolí mariny.

Počasí v Agádíru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Agádír

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz