Al Wajh - شاطئ الوجه

Letenky do Al Wajh

Hledáte levné letenky do destinace Al Wajh? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Al Wajh

Al Wajh leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Al Wajh navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (EJH)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Al Wajh.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 20min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Al Wajh Domestic Airport se nachází 4 km od centra města Al Wajh.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Al Wajh od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Al Wajh je letiště Al Wajh Domestic Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Al Wajh Domestic Airport (EJH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Al Wajh je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Al Wajh

K cestě do destinace Al Wajh lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Wajh - 9 míst co vidět .

 • شاطئ زاعم
   

  شاطئ زاعم

  Pláž Za'em je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato krásná pláž nabízí návštěvníkům čistou vodu a bílý písek. Můžete si zde užít slunce a koupání, nebo se projít po pláži a pozorovat místní život. Pláž Za'em je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i páry, kteří hledají romantiku a romantickou atmosféru.

 • كورنيش الوجه
   

  كورنيش الوجه

  Korniš Al Wajh je krásným příkladem saúdskoarabského pobřeží s výhledem na Rudé moře. Tento přírodní útvar nabízí mnoho aktivit, jako jsou jízda na kole, rybaření a procházky po pláži. Užijte si krásné panoramatické výhledy na okolní krajinu. Korniš Al Wajh je ideálním místem pro relaxaci a užívání si přírody, která vás zanechá bez dechu.

 • شاطئ الوجه الصخرة
   

  شاطئ الوجه الصخرة

  Pláž Skalnatý obličej v Al Wajhu je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Skalnaté útesy a tyrkysová voda vytváří nádhernou scenérii. Pláž je vhodná pro koupání, potápění a procházky podél pobřeží. Navštivte tuto skrytou perlu a užijte si krásy pobřeží Rudého moře.

 • السوق القديم في الوجه
   

  السوق القديم في الوجه

  Navštivte tradiční tržiště v Al Wajhu a prožijte autentickou saúdskoarabskou atmosféru. Najdete zde mnoho stánků s místními specialitami, rukodělnými výrobky a suvenýry. Procházejte se mezi stánky a ochutnávejte místní pochoutky, nebo si kupte tradiční suvenýr jako památku na svou cestu. Užijte si jedinečný zážitek z tradičního arabského tržiště.

 • Al Wajh Castle
   

  Al Wajh Castle

  Hrad Al Wajh se nachází v malém městečku Al Wajh v Saúdské Arábii. Je to krásné a historické místo, které stojí za návštěvu. Hrad byl postaven v 16. století a byl využíván jako obranná pevnost. Dnes je z něj krásný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte tento skvost a prozkoumejte jeho bohatou historii.

Počasí Al Wajh

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Al Wajh

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz