Angelholm - Distriktsindelningen i Ängelholms kommun

Letenky do Angelholm

Hledáte levné letenky do destinace Angelholm? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Angelholm

Angelholm leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Angelholm navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (AGH)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Angelholm.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 9min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Angelholm-Helsingborg Airport se nachází 6 km od centra města Angelholm.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Angelholm od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Angelholm je letiště Angelholm-Helsingborg Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Angelholm-Helsingborg Airport (AGH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Angelholm je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Angelholm

K cestě do destinace Angelholm lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Angelholm - 11 míst co vidět .

 • Ängelholms flygmuseum
   

  Ängelholms flygmuseum

  Muzeum letectví v Ängelholmu je skvělým zdrojem informací pro všechny nadšence letectví. Vystavuje mnoho historických letadel, modelů a dalších artefaktů, které připomínají vývoj letectví. Navštivte muzeum a prozkoumejte jeho fascinující sbírku letadel, která zahrnuje vše od prvních strojů až po moderní letadla. Určitě stojí za návštěvu pro všechny milovníky letectví!

 • Sven Jons udde
   

  Sven Jons udde

  Sven Jons udde je krásné místo na pobřeží Skagerraku, které nabízí úchvatné výhledy na moře. Tento malebný poloostrov je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Pro milovníky přírody je zde také mnoho příležitostí k pozorování ptáků a dalších zvířat. Navštivte Sven Jons udde a užijte si klid a krásu švédského pobřeží.

 • Lergöksrundan
   

  Lergöksrundan

  Lergöksrundan je ideální pro milovníky přírody, kteří chtějí prozkoumat krásy švédského venkova. Tento okruh nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je vhodný pro pěší i cyklistické výlety. Pokud hledáte klid a odpočinek od městského ruchu, Lergöksrundan je tou správnou volbou pro vás.

 • Tullportsplatsen
   

  Tullportsplatsen

  Tullportsplatsen je malebné náměstí v Angelholmu, které stojí za návštěvu. Můžete si zde vychutnat místní atmosféru a obdivovat okolní historické budovy. Náměstí se nachází v blízkosti přístavu a nabízí krásné výhledy na moře. Navštivte Tullportsplatsen a objevte kouzlo tohoto švédského městečka!

 • Kronoskogen
   

  Kronoskogen

  Kronoskogen je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Tento krásný les se nachází v blízkosti města Angelholm a nabízí nádherné procházky a cyklotrasy. Obdivujte krásu místních jezer a potoků, poslouchejte zpěv ptáků a užijte si klidné okamžiky daleko od ruchu města. Kronoskogen je skvělou volbou pro milovníky přírody a klidu.

Počasí Angelholm

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Angelholm

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz