Letenky do Anguilla

Hledáte levné letenky do destinace Anguilla? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Anguilla

Anguilla leží ve státě Anguilla. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Anguilla navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
AnguillaAnguilla

Stručně a jasně

Stát
Anguilla
Letiště
1 letiště (AXA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Anguilla.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Wallblake Airport se nachází 2 km od centra města Anguilla.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Anguilla od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Anguilla je letiště Wallblake Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Wallblake Airport (AXA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Anguilla je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Anguilla

K cestě do destinace Anguilla lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Anguilla - 10 míst co vidět .

 • Maho Beach
   

  Maho Beach

  Maho Beach na ostrově Anguilla je ideální pro ty, kteří hledají klidnou pláž s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Pláž je obklopena palmami a nabízí velké množství vodních aktivit, jako je šnorchlování a potápění. Navíc je to jedno z mála míst na světě, kde můžete pozorovat letadla, která přistávají a vzlétají těsně nad hlavou. Užijte si nezapomenutelný zážitek na Maho Beach!

 • Placeholder image.
   

  Shoal Bay Villas

  Shoal Bay Villas na ostrově Anguilla nabízejí dokonalý únik z každodenního života. Tyto luxusní vily jsou umístěny přímo na pláži s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou Karibiku. Relaxujte na soukromé terase s výhledem na oceán nebo si vychutnejte chutné karibské speciality v místních restauracích. Shoal Bay Villas jsou ideálním místem pro dokonalou dovolenou na pláži.

 • Little Bay Beach
   

  Little Bay Beach

  Pláž Little Bay je útulným koutem na ostrově Anguilla. Tato skrytá pláž je ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí. S tyrkysovými vodami a bílým pískem nabízí pláž dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci. Pokud hledáte únik od davů, Little Bay Beach je tou správnou volbou pro vás.

 • Orient Bay Beach
   

  Orient Bay Beach

  Orient Bay Beach je krásná pláž na ostrově Anguilla. Její bílý písek a průzračné moře lákají k relaxaci a vodním sportům. Pláž je oblíbená mezi místními i turisty a nabízí spoustu aktivit, jako jsou potápění, surfování a rybaření. Užijte si slunce a výhled na Karibské moře na této nezapomenutelné pláži!

 • Pinel Island
   

  Pinel Island

  Pinel Island je malý ostrov ležící nedaleko Anguilly. Tento klidný a tropický ráj je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Na ostrově se nacházejí úchvatné pláže s tyrkysovou vodou a mnoho restaurací, které nabízejí tradiční karibskou kuchyni. Pro milovníky vodních sportů je zde možnost potápění, šnorchlování a kajakování. Pinel Island je skutečným klenotem Karibiku, který stojí za návštěvu.

Počasí Anguilla

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Anguilla

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Riga
✈️ Zpátečka
🎉 1 581 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz