antverpy

Letenky do Antverpy

Hledáte levné letenky do destinace Antverpy? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Antverpy

Antverpy leží v Belgii. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Antverpy navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
BelgieBelgie

Stručně a jasně

Stát
Belgie
Letiště
1 letiště (ANR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Antverpy.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Antwerp International Airport (Deurne) se nachází 38 km od centra města Antverpy.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Antverpy od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Antverpy je letiště Antwerp International Airport (Deurne). Poblíž ale najdete i tato letiště: Antwerp International Airport (Deurne) (ANR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Antverpy je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Antverpy

K cestě do destinace Antverpy lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Antverpy - 25 míst co vidět .

 • Museum aan de Stroom
   

  Museum aan de Stroom

  Muzeum aan de Stroom v Antverpách je největší muzeum v této belgické metropoli. Nachází se v čtvrti Eilandje při řece Šeldě a nabízí fascinující sbírku uměleckých děl, soch a nádobí. Muzeum se však odlišuje od ostatních tím, že celá sbírka, rozdělená do pěti podlaží, vytváří fascinující příběhy na základě různých univerzálních témat. Čtyři hlavní témata jsou moc, život, smrt a metropole. Z horního patra muzea si můžete vychutnat panoramatický výhled na celé město, řeku a přístav.

 • Katedrála Panny Marie
   

  Katedrála Panny Marie

  Katedrála Panny Marie v Antverpách je nejvýznamnějším římskokatolickým chrámem v Belgii. Její stavba trvala 169 let (1352-1521) a dodnes není „dokončena“. Katedrála je v gotickém stylu a jejími architekty byli Jan a Pieter Appelmans. Uvnitř se nachází řada významných děl barokního malíře Petra Paula Rubense a dalších umělců. Zvonice katedrály je zahrnuta na seznam světového dědictví UNESCO. Katedrála je nejvýznamnější památkou města Antverpy.

 • Punches for metal type founding at the Plantin-Moretus Museum, Antwerp. (The photographer reports that they are by Garamond, but the picture doesn't show a caption explaining this.)
   

  Nakladatelství Plantin-Moretus

  Plantin-Moretus Museum je tiskařské muzeum v Antverpách, které se zaměřuje na práci tiskařů Christopha Plantina a Jana Moretuse z 16. století. Nachází se v jejich bývalém sídle a tiskařském podniku, Plantin Press, na náměstí Vrijdagmarkt v Antverpách a je od roku 2005 na seznamu světového dědictví UNESCO. Muzeum nabízí návštěvníkům prohlídku místností s pozlacenou kůží, 17. století knihovny a 18. století knihkupectví. Kromě toho zde můžete vidět prvotiskový atlas, originální typografické matice od Garamonda, dvě nejstarší tiskařské stroje na světě a originální Gutenbergovu Bibli.

 • Rubens House
   

  Rubens House

  Rubenshuis v Antverpách je bývalým domem a dílnou slavného barokního malíře Pietera Paula Rubense. Zakoupený v roce 1610, nechal Rubens flanderský dům přestavět a rozšířit na základě vlastních návrhů. Po renovacích měl dům a jeho dvorní zahrada vzhled italského paláce, což odráželo Rubensovy umělecké ideály. Dnes je celý areál muzeem věnovaným především dílu Rubense a jeho současníků. Navštivte toto místo a obdivujte umění jednoho z nejvýznamnějších malířů v historii.

 • Antwerp City Hall
   

  Antwerp City Hall

  Radnice v Antverpách, Belgie, stojí na západní straně velkého náměstí Grote Markt. Tento renesanční palác byl postaven v letech 1561 až 1565 podle návrhu Cornelise Florise de Vriendta a dalších architektů a umělců. Budova je zařazena mezi zvonice Belgie a Francie jako světové dědictví UNESCO. V 16. století se Antverpy staly jedním z nejrušnějších obchodních přístavů a nejprosperujících měst v Severní Evropě. Městské úřady chtěly nahradit stávající středověkou radnici novou a impozantní stavbou, která by odpovídala prosperitě velkého přístavního města.

Počasí Antverpy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Antverpy

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz