Arvidsjaur - Arvidsjaur church, Arvidsjaur, Sweden. Year 2011

Letenky do Arvidsjaur

Hledáte levné letenky do destinace Arvidsjaur? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Arvidsjaur

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Arvidsjaur navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (AJR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Arvidsjaur.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Arvidsjaur Airport se nachází 5 km od centra města Arvidsjaur.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Arvidsjaur od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Arvidsjaur je letiště Arvidsjaur Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Arvidsjaur Airport (AJR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Arvidsjaur je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Arvidsjaur

K cestě do destinace Arvidsjaur lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Arvidsjaur - 5 míst co vidět .

 • Lappstaden
   

  Lappstaden

  Lappstaden je tradiční severská osada v Arvidsjauru, která se skládá z několika malých chat zvaných kåta. Tyto chaty jsou postaveny ze dřeva a pokryté hustým vrstvami trávy, což jim dává charakteristický vzhled. V Lappstadenu najdete také muzeum, které vám přiblíží život místních obyvatel a jejich kulturu. Navštivte toto unikátní místo a ochutnejte tradiční lappskou kuchyni.

 • Frogs' Spring
   

  Frogs' Spring

  Přijďte navštívit nádherný Pramen Žabích v Arvidsjauru. Tento krásný přírodní úkaz s křišťálově čistou vodou vás okouzlí svou krásou. Můžete si zde odpočinout a vychutnat si klidnou atmosféru. Navštivte toto místo a užijte si krásu švédské přírody.

 • Hembygdsmuseet
   

  Hembygdsmuseet

  Hembygdsmuseet v Arvidsjauru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří chtějí poznat historii tohoto krásného města. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost vidět, jak se zde žilo v minulosti. Muzeum ukazuje, jak se lidé v Arvidsjauru oblékali, jaké nástroje používali a jaké bylo jejich každodenní život.

 • Arvidsjaur Kyrka
   

  Arvidsjaur Kyrka

  Arvidsjaur Kyrka je krásný kostel, který se nachází v malém městečku Arvidsjaur na severu Švédska. Kostel byl postaven v 18. století a nabízí návštěvníkům krásné fresky a vitráže. Arvidsjaur Kyrka je ideálním místem pro klidnou procházku a prohlídku historického památky. Navštivte tento krásný kostel a prožijte nezapomenutelné zážitky v srdci Švédska.

 • Arvidsjaursjön
   

  Arvidsjaursjön

  Arvidsjaursjön je krásné jezero v oblasti Arvidsjaur, které nabízí klidnou atmosféru a dokonalý únik z městského shonu. Okolní příroda je plná lesů a divokých zvířat, což z něj dělá ideální místo pro rybaření a turistiku. Navštivte Arvidsjaursjön a užijte si krásnou přírodu a klid, který nabízí.

Počasí Arvidsjaur

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Arvidsjaur

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 41 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz