Letenky do Atlanta

Hledáte levné letenky do destinace Atlanta? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Atlanta

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Atlanta navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (ATL)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Atlanta.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 9min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Hartsfield Jackson Atlanta International Airport se nachází 13 km od centra města Atlanta.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Atlanta od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Atlanta je letiště Hartsfield Jackson Atlanta International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Hartsfield Jackson Atlanta International Airport (ATL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Atlanta je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Atlanta

K cestě do destinace Atlanta lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Atlanta - 25 míst co vidět .

 •  

  Georgia Aquarium

  Georgia Aquarium v Atlantě je největší akvárium na světě s více než 100 000 zvířaty. Můžete vidět delfíny, velryby, žraloky a mnoho dalších druhů vodních živočichů. Prozkoumejte temné a tajemné vody, kde se skrývají největší žraloci, nebo se projděte pod vodou v tunelu, kde kolem vás plavou exotické ryby. Navštivte Georgia Aquarium a prožijte nezapomenutelné zážitky z podmořského světa!

 •  

  World of Coca-Cola

  Vstupte do světa Coca-Cola a objevte historii a vývoj nejpopulárnějšího nápoje na světě. Prohlédněte si sbírku artefaktů, vyzkoušejte si degustaci nejrůznějších příchutí a užijte si interaktivní zážitky. World of Coca-Cola je skvělou atrakcí pro celou rodinu, která nezklame milovníky této osvěžující nápoje. Navštivte toto unikátní muzeum v Atlantě a nechte se unést do světa Coca-Cola!

 •  

  Atlanta Botanical Garden

  Atlanta Botanical Garden je krásným útočištěm v srdci města. Procházejte se vzdálenými krajinami a užívejte si nádherné květiny a rostliny z celého světa. Zahrady nabízejí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně zábavných výstav, koncertů a workshopů. Navštivte toto místo a užijte si krásu přírody v srdci Atlanty.

 •  

  High Museum of Art

  High Museum of Art je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Atlantě. Nabízí návštěvníkům rozsáhlou sbírku uměleckých děl od starověkých civilizací až po současnost. Kromě trvalých expozic muzeum pravidelně pořádá výstavy, které přinášejí nové pohledy na umění. Navštivte High Museum of Art a nechte se unést krásou umění v srdci Atlanty.

 •  

  Piedmont Park

  Piedmont Park je největší park v Atlantě a nabízí úžasné možnosti pro volnočasové aktivity. Park je plný zeleně, jezer a sportovních zařízení. Zdejší botanická zahrada je považována za jednu z nejkrásnějších v Atlantě. Park je také oblíbeným místem pro koncerty a kulturní akce. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý rok. Piedmont Park je ideálním místem pro odpočinek v srdci Atlanty.

Počasí Atlanta

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Atlanta

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz