Letenky do Bairiki

Hledáte levné letenky do destinace Bairiki? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bairiki

Bairiki leží ve státě Kiribati. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bairiki navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
KiribatiKiribati

Stručně a jasně

Stát
Kiribati
Letiště
1 letiště (TRW)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bairiki.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 16.179148227777777 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bonriki International Airport se nachází 20 km od centra města Bairiki.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bairiki od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bairiki je letiště Bonriki International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bonriki International Airport (TRW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bairiki je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bairiki

K cestě do destinace Bairiki lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bairiki - 6 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Bairiki

  Bairiki je hlavním městem Kiribati a nabízí návštěvníkům krásné pláže s tyrkysovým mořem a přátelskou atmosféru místních obyvatel. Prozkoumejte místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako jsou kokosové placky a čerstvé ryby. Navštivte také historické památky, jako je Betio War Memorial, který připomíná bitvu v roce 1943. Bairiki je ideálním místem pro relaxaci a poznávání nových kultur.

 • Nippon Causeway
   

  Nippon Causeway

  Nippon Causeway je krásná a fotogenická atrakce v Bairiki, hlavním městě Kiribati. Tento most spojuje dvě části ostrova a nabízí úchvatné výhledy na tyrkysovou vodu a bílé pláže. Ideální místo pro procházky nebo relaxaci u moře. Nippon Causeway je také oblíbeným místem pro rybaření a pozorování západu slunce. Navštivte Kiribati a užijte si klidné a krásné prostředí tohoto místa.

 • New Zealand Memorial to U.S. Marines and Navy
   

  New Zealand Memorial to U.S. Marines and Navy

  Novozélandský památník americkým námořníkům a námořnictvu v Bairiki je místem, které si zaslouží návštěvu. Tento památník připomíná oběti druhé světové války a je vyveden v moderním stylu. Výhled na okolní krajinu je k nezaplacení. Určitě neváhejte a navštivte tento památník, který je důležitou součástí historie Tichomoří.

 • Placeholder image.
   

  Tourism Authority of Kiribati (TAK)

  Navštivte krásné Kiribati a nechte se okouzlit tímto tichomořským rájem. Turistická agentura Kiribati (TAK) vám ráda pomůže s plánováním vaší cesty. Užijte si bílé písečné pláže, křišťálově čistou vodu a poznejte místní kulturu a tradice. Kiribati je skvělou volbou pro ty, kteří hledají autentický zážitek v exotickém prostředí.

 • Japanese Command Bunker
   

  Japanese Command Bunker

  Navštivte japonský velitelský bunkr v Bairiki a prozkoumejte historii druhé světové války. Tento bunkr byl používán japonskou armádou jako velitelské stanoviště během bitvy o Tarawu v roce 1943. Dnes je bunkr otevřen pro veřejnost a nabízí fascinující pohled na vojenskou historii Tichomoří. Nezapomeňte na prohlídku s průvodcem, který vám poskytne detailní informace o bunkru a jeho historii.

Počasí Bairiki

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bairiki

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz