Bandar Seri Begawan - Sultan Omar Ali Saifuddin Mosque in Bandar Seri Begawan, Brunei Darussalam.

Letenky do Bandar Seri Begawan

Hledáte levné letenky do destinace Bandar Seri Begawan? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bandar Seri Begawan

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bandar Seri Begawan navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
BrunejBrunej

Stručně a jasně

Stát

Brunej

Letiště

1 letiště (BWN)

Časový posun

+7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bandar Seri Begawan.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 12h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Brunei International Airport se nachází 5 km od centra města Bandar Seri Begawan.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bandar Seri Begawan od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bandar Seri Begawan je letiště Brunei International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Brunei International Airport (BWN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bandar Seri Begawan je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bandar Seri Begawan

K cestě do destinace Bandar Seri Begawan lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bandar Seri Begawan - 18 míst co vidět .

 • Jame' Asr Hassanil Bolkiah Mosque
   

  Jame' Asr Hassanil Bolkiah Mosque

  Jame' Asr Hassanil Bolkiah Mosque je jednou z největších mešit na světě a je symbolem islámu v Bruneji. Tato nádherná budova je postavena z bílého mramoru a zdobí ji zlaté kupole. Uvnitř naleznete krásné mozaiky a koberce. Vstup je povolen nevěřícím, ale musíte dodržovat určitá pravidla. Navštivte tuto mešitu a prohlédněte si krásu islámské architektury.

 • Taman Mahkota Jubli Emas
   

  Taman Mahkota Jubli Emas

  Taman Mahkota Jubli Emas je nádherný park v srdci Bandar Seri Begawanu. Jeho rozloha je více než 50 hektarů a nabízí úžasný výhled na město. Park je plný zeleně, květin a vodních prvků. Vstup do parku je zdarma a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po celodenním prozkoumávání města.

 • Sultan Omar Ali Saifuddin Mosque
   

  Sultan Omar Ali Saifuddin Mosque

  Mešita Sultána Omara Aliho Saifuddina je jednou z nejvýznamnějších mešit v jihovýchodní Asii. Nachází se v srdci Bandar Seri Begawanu, hlavního města Bruneje. Její elegantní bílá kopule a minarety jsou vidět z daleka. Uvnitř mešity najdete mnoho uměleckých děl a mozaikové detaily. Pro turisty je vstup zdarma a je to skvělé místo pro poznání brunejské kultury a náboženství.

 • Brunejské muzeum
   

  Brunejské muzeum

  Brunejské muzeum v Bandar Seri Begawanu je skvělým místem pro poznávání bohaté historie a kultury Bruneje. V muzeu najdete mnoho artefaktů, které ukazují život a tradice Bruneje, včetně krásných uměleckých děl a historických artefaktů. Vstup do muzea je zdarma a je otevřeno každý den kromě pondělí. Navštivte Brunejské muzeum a prohlédněte si tuto fascinující zemi zblízka.

 • Malay Technology Museum
   

  Malay Technology Museum

  Malajské muzeum technologií v Bandar Seri Begawan je skvělým místem pro poznání historie a kultury Bruneje. Muzeum nabízí přehled o tradičních řemeslech, jako jsou tkaní a zpracování dřeva, a také o moderních technologiích. Navštivte toto muzeum a objevte fascinující svět malajského lidu.

Počasí Bandar Seri Begawan

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bandar Seri Begawan

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 45 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz