Barrow - Memorial commemorating Will Rogers and Wiley Post located at Barrow, Alaska

Letenky do Barrow

Hledáte levné letenky do destinace Barrow? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Barrow

Barrow leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Barrow navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (BRW)
Časový posun
-10h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Barrow.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Wiley Post Will Rogers Memorial Airport se nachází 1 km od centra města Barrow.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Barrow od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Barrow je letiště Wiley Post Will Rogers Memorial Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Wiley Post Will Rogers Memorial Airport (BRW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Barrow je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Barrow

K cestě do destinace Barrow lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Barrow - 4 míst co vidět .

 • simpleviewinc.com
   

  Inupiat Heritage Center

  Inupiat Heritage Center v Barrow je skvělým místem pro poznání kultury a historie Inupiatů, domorodého obyvatelstva Aljašky. Centrum nabízí výstavy, přednášky a kulturní akce. Návštěvníci se mohou dozvědět o tradičním způsobu lovu, rybolovu a přežívání v extrémním arktickém prostředí. Prohlédnout si mohou také sbírky umění a řemesla Inupiatů. Navštivte Inupiat Heritage Center a objevte tajemství života na severu.

 • Utqiagvik Whale Bone Arch
   

  Utqiagvik Whale Bone Arch

  Při návštěvě města Barrow nesmíte minout kosterní oblouk velryb v Utqiagviku. Tento unikátní oblouk je vyroben z mohutných kostí velryb a je symbolem tradičního způsobu života Inuitů. Můžete se zde projít a vyfotit se s tímto výjimečným uměleckým dílem. Oblouk je také skvělým místem pro pozorování polární záře v zimních měsících.

 • Placeholder image.
   

  Utqiagvik Presbyterian Church

  Presbyteriánský kostel Utqiagvik v Barrow je důležitou kulturní památkou a místem setkávání místních obyvatel. Kostel byl postaven v roce 1956 a dodnes slouží jako duchovní centrum pro komunitu v této odlehlé oblasti. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho jedinečnou architekturu a historii.

 • Placeholder image.
   

  Barrow Beach

  Barrow Beach je krásná pláž v blízkosti města Barrow. Tento klidný a malebný koutek nabízí dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci. Ponořte se do čistého mořského vzduchu a užijte si šumění vln a slunce na tváři. Barrow Beach je ideální pro rodinné výlety nebo romantické procházky podél pláže. Nechte se okouzlit krásou tohoto místa a užijte si nezapomenutelný zážitek.

Počasí Barrow

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Barrow

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz