Batumi - Dolphins swim beside a ferry outside the port of Batumi, Georgia, May 5, 2015. The ferry was transporting Soldiers, assigned to Company A, 2nd…

Letenky do Batumi

Hledáte levné letenky do destinace Batumi? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Batumi

Batumi leží v Gruzie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Batumi navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
GruzieGruzie

Stručně a jasně

Stát

Gruzie

Letiště

1 letiště (BUS)

Časový posun

+3h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Batumi.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Batumi International Airport se nachází 3 km od centra města Batumi.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Batumi od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Batumi je letiště Batumi International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Batumi International Airport (BUS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Batumi je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Batumi

K cestě do destinace Batumi lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Batumi - 16 míst co vidět .

 • Batumi, Georgia - October 03, 2016: Fountains on Batumi boulevard. Seaside Park; Shutterstock ID 627260348; Your name (First / Last): Gemma Graham; GL account no.: 65050; Netsuite department name: Online Editorial; Full Product or Project name including edition: Georgia destination page masthead and POI images
   

  Batumi Boulevard

  Batumi Boulevard Batumi Boulevard je živoucí zelená zóna podél Černého moře, nabízející hudební fontány, cvičební stezky, kavárny a bary. Všichni se brzy ocitnou procházející se po Batumském bulváru, parkové pásce při hlavní pláži, původně vybudované v roce 1884 a nyní se táhnoucí 7 km podél pobřeží. S jeho stromy, stezkami, fontánami, kavárnami, plážovými bary a několika zvláštními atrakcemi je to život a duše Batumi. Pláž sama o sobě je dobrá, i když kamenitá - velmi rušná v červenci a srpnu, ale udržovaná velmi čistá.

 • Batumi Botanical Garden
   

  Batumi Botanical Garden

  Botanická zahrada v Batumi, založená ruským botanikem Andrejem Krasnovem v roce 1912, nabízí prohlídky subtropických sbírek rostlin. Rozkládá se přes 1 km² na svahu, který se zvedá přímo z moře. Hlavní cesta je dlouhá asi 1,5 hodiny a nabízí mnoho subtropických a zahraničních druhů rostlin. K zahradě se dostanete marshrutkou 15 z Rustavelis qucha a Gogebashvilis qucha, nebo marshrutkou 31 z Gogebashvilis qucha na východ od Chavchavadzis qucha.

 • Argo Cable Car
   

  Argo Cable Car

  Argo Cable Car v Batumi je nejlepším způsobem, jak se dostat na vrchol Anuria hory a užít si nádherné výhledy na Černé moře a město. Gondoly vás pohladí po celé cestě a budete mít možnost si užít úžasný výhled z výšky. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají adrenalinovou zábavu a nezapomenutelný zážitek v Batumi.

 • Gonio-Apsaros Fortress-Museum, Georgia
   

  Gonio

  Pevnost Gonio v Gruzii je historickým skvostem, který stojí za návštěvu. Nachází se v Adžárii, 15 km jižně od Batumi, a nabízí nádherný výhled na Černé moře. Pevnost byla postavena Římany v 1. století a sloužila jako dobře opevněné město s divadlem a hippodromem. Později se dostala pod vliv Byzantské říše a krátce sloužila jako obchodní základna Janovanů. Pevnost je dnes turistickou atrakcí s bohatou historií.

 • Piazza Square
   

  Piazza Square

  Piazza Square v Batumi je veřejné náměstí poblíž Černého moře, které se může pochlubit největší figurativní mozaikou z mramoru v Evropě uprostřed náměstí. Toto místo je ideální pro procházky, odpočinek a obdivování uměleckých děl. Piazza Square je oblíbenou turistickou atrakcí v Batumi a určitě stojí za návštěvu při pobytu v této krásné části Gruzie.

Počasí Batumi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Batumi

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 44 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz