Letenky do Bogota

Hledáte levné letenky do destinace Bogota? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bogota

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bogota navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KolumbieKolumbie

Stručně a jasně

Stát

Kolumbie

Letiště

1 letiště (BOG)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bogota.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště El Dorado International Airport se nachází 8 km od centra města Bogota.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bogota od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bogota je letiště El Dorado International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: El Dorado International Airport (BOG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bogota je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bogota

K cestě do destinace Bogota lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bogota - 14 míst co vidět .

 • Bolivar Square
   

  Bolivar Square

  Náměstí Bolívar je srdcem Bogoty a centrem historické čtvrti La Candelaria. Na náměstí najdete několik významných budov, jako je katedrála Primada, Kapitol a Palác spravedlnosti. Procházka po náměstí je skvělý způsob, jak se seznámit s kolumbijskou historií a kulturou. Nezapomeňte navštívit sochu Simóna Bolívara, která zde stojí jako symbol nezávislosti.

 • Museo Nacional
   

  Museo Nacional

  Museo Nacional, neboli Kolumbijské národní muzeum, je nejstarším muzeem v zemi a nachází se v hlavním městě Bogotě. Bylo založeno v roce 1823 a dnes hostí více než 20 000 uměleckých a historických exponátů. Návštěvníci zde mohou obdivovat díla kolumbijských umělců, archeologické nálezy i historické artefakty. Muzeum je ideálním místem pro poznání kolumbijské kultury a historie.

 • Monserrate
   

  Monserrate

  Monserrate je ikonický vrchol nad Bogotou, který nabízí úchvatné výhledy na město. Toto místo je oblíbeným poutním místem, kde se nachází bazilika El Señor Caído de Monserrate. Vrchol můžete dosáhnout pěšky, lanovkou nebo železnicí. Kromě duchovního a kultovního významu je Monserrate také ideálním místem pro piknik, procházku nebo romantický výlet s výhledem na nádherné panorama Bogoty.

 • atlasobscura.com
   

  Ciclovia de Bogota

  Ciclovia de Bogota je populární síť cyklostezek v hlavním městě Kolumbie, Bogotě. Každou neděli a svátek je více než 120 km hlavních silnic uzavřeno pro auta a stává se tak rájem pro cyklisty, běžce a bruslaře. Tato událost přitahuje tisíce lidí, kteří si užívají čerstvého vzduchu a sportovní aktivity v srdci města.

 • googleusercontent.com
   

  Parque Metropolitano Simón Bolívar

  Parque Metropolitano Simón Bolívar je největším a nejznámějším parkem v Bogotě. Tento rozlehlý zelený prostor nabízí návštěvníkům možnost odpočinku, sportovní aktivity a kulturní akce. Park je pojmenován po slavném jihoamerickém hrdinovi Simónu Bolívarovi a je domovem pro řadu soch a památníků. Prozkoumejte jeho krásné zahrady, jezera a vychutnejte si klidný oddech od ruchu města.

Počasí Bogota

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bogota

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Manchester
✨ Víkendovka
😎 1 867 Kč
benatky
Paříž
🤘 Multi-city
🤩 1 889 Kč
Pafos
✈️ Zpátečka
👍 1 077 Kč

Last minute letenky na Kypr

Kypr
Před 11 hodinami
malaga
✈️ Zpátečka
👍 2 406 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🔥 11 790 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
👍 1 324 Kč

Jarní letenky do Apulie

Itálie
Před 47 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz