Bordeaux

Letenky do Bordeaux

Hledáte levné letenky do destinace Bordeaux? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bordeaux

Bordeaux leží v Francie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bordeaux navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FrancieFrancie
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (BOD)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bordeaux.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bordeaux-Merignac (BA 106) Airport se nachází 11 km od centra města Bordeaux.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bordeaux od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bordeaux je letiště Bordeaux-Merignac (BA 106) Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bordeaux-Merignac (BA 106) Airport (BOD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bordeaux je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bordeaux

K cestě do destinace Bordeaux lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bordeaux - 22 míst co vidět .

 • Cité du Vin
   

  Cité du Vin

  Cité du Vin je muzeum vína, které bylo otevřeno v roce 2016 a věnuje se historii, umění a kultuře vína na celém světě. Muzeum nabízí interaktivní exponáty, multimediální displeje a ochutnávky vín, které návštěvníkům umožňují ponořit se do světa vína. Kromě svých expozic má Cité du Vin také panoramatickou terasu s výhledem na město Bordeaux, vinnou knihovnu, restauraci, která nabízí kuchyni vhodnou k vínu a obchod s vínem. Cité du Vin je povinnou zastávkou pro milovníky vína a každého, kdo se chce dozvědět více o bohaté historii vína.

 • Katedrála Saint-André
   

  Katedrála Saint-André

  Katedrála svatého Ondřeje, je římskokatolická katedrála nacházející se v Bordeaux ve Francii. Byla postavena mezi 12. a 16. stoletím v gotickém architektonickém stylu a je považována za jeden z nejlepších příkladů středověké architektury ve Francii. Katedrála má působivá vitrážová okna, složité řezbářské práce a velké varhany s více než 4000 píšťalami. Známá je také svou ikonickou zvonicí, ze které se otevírá úžasný výhled na město. Katedrála svatého Ondřeje je oblíbenou turistickou destinací a symbolem bohatého kulturního dědictví Bordeaux.

 • bordeaux-brana
   

  Porte Cailhau

  Porte Cailhau je historická městská brána v Bordeaux ve Francii. Byla postavena na počátku 15. století jako vítězný oblouk na památku vítězství krále Karla VII. ve stoleté válce. Porte Cailhau je pozoruhodná svým okázalým gotickým stylem. Bránu zdobí erby krále Karla VII. a města Bordeaux. Porte Cailhau je jen jednou z mnoha historických památek v Bordeaux, městě známém svou bohatou historií a kulturním dědictvím. Ať už jste milovníkem historie nebo prostě oceníte krásnou architekturu, Porte Cailhau je v Bordeaux destinací, kterou musíte vidět.

 • Place de la Bourse
   

  Place de la Bourse

  Place de la Bourse je centrální náměstí v srdci Bordeaux ve Francii. Je to jedna z nejikoničtějších dominant města a oblíbená destinace jak pro turisty, tak pro místní obyvatele. Náměstí bylo navrženo na konci 17. století architektem Victorem Louisem a původně bylo známé jako Královské náměstí.

 • Musée d'Aquitaine
   

  Musée d'Aquitaine

  Musée d'Aquitaine je muzeum v Bordeaux ve Francii, které představuje historii, kulturu a dědictví regionu Akvitánie. Muzeum bylo založeno v roce 1824 a je jedním z nejstarších muzeí ve Francii. Exponáty v Musée d'Aquitaine pokrývají širokou škálu témat, včetně archeologie, etnografie a přírodní historie. Návštěvníci se mohou seznámit s historií regionu Akvitánie od pravěku až po současnost, stejně jako s jeho rozmanitými kulturami, tradicemi a způsobem života. Jedním z vrcholů muzea je jeho sbírka římských artefaktů, včetně mozaik a soch, které poskytují pohled na římskou přítomnost v regionu Akvitánie. Muzeum má také velkou sbírku středověkého a renesančního umění, stejně jako předměty a artefakty související s historií Bordeaux a obchodu s vínem.

Počasí Bordeaux

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bordeaux

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz