Borlange - Stora Tuna Church, as released by image creator RistessonPlace: Borlänge, Sweden

Letenky do Borlange

Hledáte levné letenky do destinace Borlange? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Borlange

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Borlange navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (BLE)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Borlange.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Borlange Airport se nachází 8 km od centra města Borlange.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Borlange od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Borlange je letiště Borlange Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Borlange Airport (BLE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Borlange je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Borlange

K cestě do destinace Borlange lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Borlange - 11 míst co vidět .

 • Romme Alpin
   

  Romme Alpin

  Romme Alpin je skvělým místem pro lyžařskou dovolenou. Tento lyžařský resort v Borlange nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a perfektní podmínky pro lyžování. Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře všech úrovní. Kromě lyžování si můžete užít i další aktivity, jako například sněžné skútry, saně a procházky na sněžnicích. Pro milovníky zimních sportů je Romme Alpin ideálním místem pro dovolenou.

 • Kupolen Borlänge
   

  Kupolen Borlänge

  Kupolen Borlänge je největší nákupní centrum ve městě Borlänge. Najdete zde širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Centrum je ideálním místem pro nákupy a relaxaci, ať už hledáte módní kousky nebo nové sportovní vybavení. Navštivte Kupolen Borlänge a užijte si příjemné odpoledne plné nakupování a zábavy.

 • 2047 Science Center
   

  2047 Science Center

  2047 Science Center v Borlänge je neuvěřitelným zážitkem pro milovníky vědy a technologie. Tento moderní muzeum nabízí interaktivní výstavy, které vám umožní prozkoumat tajemství vesmíru a technologické inovace budoucnosti. Od virtuální reality po robotiku, 2047 Science Center nabízí zábavu pro celou rodinu. Navštivte tuto budoucí atrakci a připravte se na neuvěřitelnou zábavu!

 • TorsångChurch
   

  TorsångChurch

  Kostel v Torsångu je malebná sakrální stavba, která se nachází v blízkosti města Borlänge. Kostel představuje ukázku tradičního švédského stavebnictví a je obklopen krásnou přírodou. Navštivte tento klidný a pohodový kout Švédska a prožijte nezapomenutelný zážitek v historickém prostředí.

 • Ornässtugan
   

  Ornässtugan

  Ornässtugan je tradiční švédská chalupa v Borlänge, která představuje autentický pohled do minulosti. Návštěvníci mohou vidět, jak žili lidé v této oblasti v 19. století a jak se zde vyráběly tradiční výrobky. Tato krásná chalupa je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii a kulturu Švédska. Navštivte Ornässtugan a odhalte tajemství minulosti!

Počasí Borlange

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Borlange

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz