Boston

Letenky do Bostonu

Hledáte levné letenky do Bostonu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Boston

Boston leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Boston navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Bostonu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🍸 Noční život

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (BOS)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Boston.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 27min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště General Edward Lawrence Logan International Airport se nachází 4 km od centra města Boston.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Boston od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Boston je letiště General Edward Lawrence Logan International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: General Edward Lawrence Logan International Airport (BOS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Boston je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Boston

K cestě do destinace Boston lze využít 1 letiště.

Co vidět v Bostonu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 27 míst, co vidět v Bostonu .

 • Isabella Stewart Gardner Museum
   

  Isabella Stewart Gardner Museum

  Isabella Stewart Gardner Museum v Bostonu je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění v USA. Toto muzeum je domovem pro více než 7500 uměleckých děl, včetně děl od Rembrandta, Vermeera a Tiziana. Návštěvníci se mohou procházet nádhernými zahradami a krásně zdobenými místnostmi, které nabízejí jedinečný pohled na umění a architekturu.

 • Fenway Park
   

  Fenway Park

  Fenway Park je nejstarší baseballový stadion v USA, který se nachází v srdci Bostonu. Stadion byl otevřen v roce 1912 a je domovským stadionem týmu Boston Red Sox. Fenway Park je známý svým charakteristickým zeleným plátnem a výhledem na město. Navštivte stadion a užijte si jedinečnou atmosféru baseballu, která zde vládne již více než sto let.

 • General view, Museum of Science, Boston, Massachusetts, USA. Note that there was no prohibition against photography in the museum.
   

  Museum of Science

  Muzeum vědy v Bostonu je ideálním místem pro zábavné a interaktivní vzdělávání pro celou rodinu. Objevte fascinující svět vědy a technologie v expozicích jako jsou kosmická cesta, biologie, fyzika a mnoho dalšího. Navštivte planetárium a sledujte hvězdnou oblohu. Muzeum nabízí také mnoho programů pro děti a dospělé.

 • Paul Revere House
   

  The Paul Revere House

  Navštivte dům Paula Revera, kde slavný americký patriot žil a kde se plánovala jeho slavná jízda. Tento historický dům, postavený v roce 1680, je nejstarším domem v centru Bostonu a nyní slouží jako muzeum. Projděte se po historických místnostech a zjistěte více o životě Paula Revera a jeho významu pro americkou revoluci.

 • Boston Common
   

  Boston Common

  Boston Common je nejstarší městský park v USA. Původně sloužil jako pastvina pro dobytek, ale dnes je to místo pro pikniky, sportovní aktivity a kulturní akce. V parku se nachází sochy a památníky, jako například socha Paula Reverea nebo památník obětem holokaustu. Boston Common je také výchozím bodem pro historické prohlídky města. Užijte si klidnou atmosféru v srdci rušného města Bostonu.

Počasí v Bostonu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Boston

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz