Braganca - Sé de Miranda do Douro

Letenky do Braganca

Hledáte levné letenky do destinace Braganca? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Braganca

Braganca leží v Portugalska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Braganca navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PortugalskoPortugalsko

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (BGC)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Braganca.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 37min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Braganca Airport se nachází 7 km od centra města Braganca.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Braganca od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Braganca je letiště Braganca Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Braganca Airport (BGC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Braganca je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Braganca

K cestě do destinace Braganca lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Braganca - 14 míst co vidět .

 • Castle Bragança
   

  Castle Bragança

  Hrad Bragança se nachází v stejnojmenném městě a je jedním z nejvýznamnějších historických památek Portugalska. Tento impozantní hrad byl postaven v 15. století a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Navštivte muzeum uvnitř hradu a prozkoumejte jeho historii a význam. Pro milovníky historie a architektury je návštěva hradu Bragança nezapomenutelným zážitkem.

 • Museu Ibérico da Máscara e do Traje
   

  Museu Ibérico da Máscara e do Traje

  Navštivte fascinující Muzeum iberských masek a oděvů v Bragançe. Toto muzeum ukazuje mnoho různých maskových tradic a oděvů z celého Pyrenejského poloostrova. Prozkoumejte historii a kulturu této oblasti prostřednictvím těchto unikátních exponátů. Muzeum nabízí fascinující pohled na minulost a tradice Ibérie a zároveň zábavnou a poučnou zastávku na vaší cestě po Portugalsku.

 • Domus Municipalis
   

  Domus Municipalis

  Domus Municipalis je historickou památkou v Braganca, Portugalsko. Tento středověký hrad byl postaven v 12. století a sloužil jako radnice a soudní síň. Dnes je otevřen pro návštěvníky, kteří mohou vidět krásné fresky a architekturu. Navštivte Domus Municipalis a prozkoumejte historii Portugalska v této krásné a dobře zachovalé budově.

 • Museu do Abade de Baçal
   

  Museu do Abade de Baçal

  Museu do Abade de Baçal je skvělou zastávkou pro milovníky historie a kultury. Nachází se v Braganci a nabízí mnoho zajímavých exponátů, které ukazují bohatou historii této oblasti. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečné artefakty, jako jsou starobylé nástroje, nábytek a umělecká díla. Určitě stojí za to navštívit toto fascinující muzeum a prozkoumat jeho bohatou sbírku.

 • Centro Ciência Viva de Bragança
   

  Centro Ciência Viva de Bragança

  Centro Ciência Viva de Bragança je ideálním místem pro milovníky vědy a technologie. Interaktivní expozice nabízí zábavný a poučný zážitek pro celou rodinu. Navštivte planetárium, kde se dozvíte více o vesmíru a jeho tajemstvích. Vstupné je přátelské k peněžence a zároveň přispívá na rozvoj vzdělání v této oblasti. Určitě neváhejte a navštivte toto jedinečné místo!

Počasí Braganca

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Braganca

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz