Brindisi

Letenky do Brindisi

Hledáte levné letenky do Brindisi? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Brindisi

Zaleťte si do italského přímořského městečka Brindisi třeba jen na víkend. Zpáteční letenky do Brindisi pořídíte nejlevněji z Vídně a to od 600 Kč. Do Brindisi se dostanete pouze s Ryanair. Alternativou může být blízké letiště Bari, odkud se dostanete i z Prahy či Katowic. Použijte vyhledávač letenek, který je flexibilní a najděte tak nejlevnější možnou letenku do Bari. 

Optimální doba na zakoupení letenky do Bari v hlavní sezóně je cca 120 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Bari lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty jsou od května do října, kdy si můžete užít i pláže v okolí. 

ItálieItálie
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🌊 Moře
🍸 Noční život

Stručně a jasně

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (BDS)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Brindisi.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Brindisi / Casale Airport se nachází 3 km od centra města Brindisi.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Brindisi od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Brindisi je letiště Brindisi / Casale Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Brindisi / Casale Airport (BDS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Brindisi je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Brindisi

K cestě do destinace Brindisi lze využít 1 letiště.

Co vidět v Brindisi

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 6 míst, co vidět v Brindisi .

 •  

  Castello Alfonsino di Brindisi

  Hrad leží na ostrůvku Sant’Andrea a slouží jako vstupní brána do přístavu v Brindisi. Dříve měl hrad obrannou funkci přístavu. Hrad má více názvů, nejčastěji je přezdíván jako Aragónský hrad nebo červený hrad (Castello Rosso) podle své charakteristické barvy při západu Slunce. Stavba hradu se datuje do roku 1445, kdy Ferdinand I. Aragonský pověřil stavbou svého syna Alfonsa. Vstup činí 5 € na osobu.

 •  

  Colonne Romane

  Římský mramorový sloup byl postaven ve 2. stol. př. n. l. a je vysoký 18,74 metrů. Sloup je zakončen korintským kapitálem zdobeným akantovými listy a dvanácti mytologickými postavami (Jupiter, Neptun, Minerva, Mars a osmi tritonů). Památník se tyčí na monumentálním schodišti Scalinata Vergiliana. Původně byly tyto sloupy dva, druhý se zřítil při zemětřesení v roce 1528 a poté byl převezen do Lecce. Sloupy vyznačovaly konec silnice Via Appia, po které pochodovaly římské legie na výpravy na Blízký východ.

 •  

  Castello Svevo di Brindisi

  Hrad byl postaven v roce 1227 v centru města Brindisi. Během druhé světové války, mezi zářím 1943 a únorem 1944, byl hrad sídlem krále Vittoria Emanuela III., královny Eleny a maršála Badoglia, kteří zde na útěku z Říma založili svou základnu a prosadili Brindisi jako dočasné hlavní město Itálie. V současné době je využíván jako velitelství námořnictva.

 •  

  Monumento al Marinaio d'Italia

  Národní památník italského námořníka byl postaven v letech 1932 až 1933 na památku námořníků, kteří padli během první světové války. Památník je ve tvaru obřího lodního kormidla a je vysoký 54 metrů. V roce 1955 byla do výklenku v horní části pomníku umístěna socha Panny Marie.

 •  

  Porto di Brindisi

  Během doby římské se Brindisi rozrostlo na důležitý přístav. Vyplouvali odsud lodě k dobyvatelským výpravám na Blízký východ, a o tisíc let později křižáci na cestě do Svaté země. V současné době odkud vyplouvají lodě do Řecka a do celého Středomoří.

Počasí v Brindisi

Jaké je počasí v Brindisi? Podívejte se na celoroční počasí a naplánujte si cestu.

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Pohled na Barcelonu

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

pohled na New York City

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

promenáda v Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

Řím

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Brindisi

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Milán
✈️ Zpátečka
👌 1 107 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Agádír
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 613 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
🚀 1 138 Kč

LM letenky na Maltu

Malta
Před 32 hodinami
Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Marseille
Benátky
🤘 Multi-city
🎉 1 309 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz