Carcassonne

Letenky do Carcassonne

Hledáte levné letenky do Carcassonne? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Carcassonne

Carcassonne leží v Francie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Carcassonne navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Carcassonne přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FrancieFrancie
📜 Historie
☕ Kavárny
🏺 Museum
🏛️ Architektura
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (CCF)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Carcassonne.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Carcassonne Airport se nachází 4 km od centra města Carcassonne.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Carcassonne od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Carcassonne je letiště Carcassonne Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Carcassonne Airport (CCF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Carcassonne je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Carcassonne

K cestě do destinace Carcassonne lze využít 1 letiště.

Co vidět v Carcassonne

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Carcassonne .

 • Cité de Carcassonne
   

  Cité de Carcassonne

  Cité de Carcassonne je jedním z největších středověkých opevnění na světě a je zapsáno na seznamu UNESCO. Toto ohromující místo vás přenese do minulosti a nabídne vám nádherný výhled na město Carcassonne. Procházejte se úzkými uličkami, navštivte katedrálu a užijte si atmosféru, která vás vtáhne do středověku. Nezapomeňte si užít nádherný výhled na krajinu z věže Narbonnaise.

 • Château Comtal
   

  Château Comtal

  Château Comtal je hrad v jihozápadní Francii, který se nachází v malebném městě Carcassonne. Hrad byl postaven v 12. století a je jednou z nejvýznamnějších památek v této oblasti. Návštěvníci mohou prozkoumat mnoho historických místností a vychutnat si krásný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento hrad a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v jižní Francii!

 • Church of Saints Nazaire and Celse
   

  Church of Saints Nazaire and Celse

  Kostel svatých Nazaria a Celso je jednou z nejvýznamnějších památek v Carcassonne. Tento krásný kostel byl postaven ve 4. století a je považován za jednu z nejstarších křesťanských svatyní v této oblasti. Navštivte tento historický kostel a užijte si jeho nádhernou architekturu a atmosféru.

 • Porte d’Aude
   

  Porte d’Aude

  Porte d’Aude je jednou z nejvýznamnějších bran města Carcassonne a je součástí opevnění, které se nachází na seznamu UNESCO. Tato historická brána je dokonalým příkladem středověké architektury a nabízí nádherný výhled na město. Nedaleko brány se nachází Eglise Saint-Nazaire, gotický kostel, který stojí za návštěvu. Prozkoumejte tuto fascinující historickou oblast a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Porte Narbonnaise
   

  Porte Narbonnaise

  Porte Narbonnaise je impozantní brána do středověkého opevněného města Carcassonne. Tato historická památka je jedním z nejvýznamnějších symbolů města a nabízí návštěvníkům úchvatný pohled na opevnění a okolní krajinu. Prozkoumejte městské hradby a užijte si pohled na okolní vinice. Navštivte Porte Narbonnaise a prožijte nezapomenutelný zážitek z návštěvy tohoto krásného města v jižní Francii.

Počasí v Carcassonne

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Carcassonne

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz