Letenky do Casablanca

Hledáte levné letenky do destinace Casablanca? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Casablanca

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Casablanca navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát

Maroko

Letiště

1 letiště (CMN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Casablanca.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 29min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mohammed V International Airport se nachází 23 km od centra města Casablanca.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Casablanca od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Casablanca je letiště Mohammed V International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mohammed V International Airport (CMN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Casablanca je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Casablanca

K cestě do destinace Casablanca lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Casablanca - 19 míst co vidět .

 •  

  Hassan II Mosque

  Mešita Hassana II. je největší mešitou v Maroku a pátou největší na světě. Je postavena na pobřeží Atlantského oceánu a její minaret dosahuje výšky 210 metrů. Uvnitř naleznete množství mramorových sloupů a krásné mozaiky. Mešita je otevřena pro návštěvníky bez ohledu na náboženství a nabízí úchvatný pohled na oceán.

 •  

  Mohammed V Square

  Náměstí Mohammeda V. je největším náměstím v Casablance a tvoří centrum města. Náměstí je pojmenováno po marockém králi a je obklopeno několika významnými budovami, jako je například Palác spravedlnosti nebo Velvyslanectví Francie. V noci je náměstí osvětleno a nabízí návštěvníkům krásný pohled na městskou architekturu.

 •  

  Arab League Park

  Arab League Park je krásným místem pro odpočinek v centru Casablancy. Park nabízí klidné a tiché prostředí, kde si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta. Najdete zde mnoho zeleně, květinových záhonů a fontán. Procházka parkem vás zavede na vrchol kopce, odkud je nádherný výhled na město. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý den.

 •  

  Museum of Moroccan Judaism

  Muzeum marockého judaismu v Casablance nabízí fascinující pohled na historii a kulturu marockých Židů. Expozice zahrnuje vzácné artefakty, oblečení a dokumenty, které ilustrují významnou roli, kterou Židé hráli v marocké společnosti. Muzeum se nachází v srdci starého židovského města a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na bohatou historii této komunity.

 •  

  Abderrahman Slaoui Foundation Museum

  Muzeum Abderrahmana Slaouiho v Casablance představuje sbírku uměleckých děl a předmětů z Maroka a dalších zemí. Toto muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Maroka a jeho kulturu. Návštěvníci zde najdou nejen krásné umělecké předměty, ale také získají cenné znalosti o historii a tradicích této země.

Počasí Casablanca

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Casablanca

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz