Cayenne - Charles de Gaulle is welcomed to Chad by Govenor-General Félix Adolphe Éboué (December 26, 1884 - March 17, 1944) of Free French Africa. Governor…

Letenky do Cayenne

Hledáte levné letenky do destinace Cayenne? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cayenne

Cayenne leží ve státě Francouzská Guyana. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cayenne navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
Francouzská GuyanaFrancouzská Guyana

Stručně a jasně

Stát
Francouzská Guyana
Letiště
1 letiště (CAY)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cayenne.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 21min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cayenne-Rochambeau Airport se nachází 13 km od centra města Cayenne.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cayenne od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cayenne je letiště Cayenne-Rochambeau Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cayenne-Rochambeau Airport (CAY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cayenne je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cayenne

K cestě do destinace Cayenne lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cayenne - 9 míst co vidět .

 • Cathédrale Saint-Sauveur
   

  Cathédrale Saint-Sauveur

  Katedrála svatého Spasitele je nejvýznamnější sakrální stavbou v Cayenne. Její historie sahá až do 19. století, kdy byla postavena jako kaple. Dnes je to nádherná katedrála, která láká návštěvníky svým impozantním interiérem a fascinující architekturou. Navštivte tuto katedrálu a zažijte jedinečný pocit z klidného prostředí, které nabízí k relaxaci a meditaci.

 • Fort Cépérou
   

  Fort Cépérou

  Fort Cépérou je historická pevnost v Cayenne, Guyana. Postavena byla ve 17. století a sloužila jako obranná pevnost proti útokům nepřátel. Dnes je Fort Cépérou oblíbeným turistickým cílem a nabízí nádherný výhled na město a řeku. Navštivte tuto památku a prozkoumejte historii Guyany.

 • Montagne d'Argent
   

  Montagne d'Argent

  Montagne d'Argent je nádherným přírodním územím v Cayenne. Tento horský masiv nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na okolní krajinu a malebné vodopády. Pro milovníky přírody je toto místo ideální pro pěší turistiku a pozorování zvířat. Prožijte nezapomenutelný zážitek a objevte krásy Montagne d'Argent v Cayenne.

 • Zoo de Guyane
   

  Zoo de Guyane

  Navštivte Zoo de Guyane v Cayenne a podívejte se na exotická zvířata, která se zde starají o jejich pohodlí a zdraví. Tento park nabízí návštěvníkům možnost vidět vzácná zvířata, jako jsou jaguáři, tapíři, makaky a mnoho dalších. Zoo de Guyane je ideálním místem pro rodinný výlet a zároveň přispívá na podporu zvířat v jejich přirozeném prostředí.

 • Fort Diamant
   

  Fort Diamant

  Fort Diamant je historickou pevností, která se nachází v Cayenne. Tato pevnost byla postavena francouzskými kolonizátory v roce 1643 a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel. Dnes můžete navštívit Fort Diamant a prozkoumat jeho fascinující historii. Užijte si krásný výhled na okolní krajinu a prožijte nezapomenutelnou zážitkovou cestu do minulosti.

Počasí Cayenne

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cayenne

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz