Cincinnati - Cincinnati-fountain-square

Letenky do Cincinnati

Hledáte levné letenky do destinace Cincinnati? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cincinnati

Cincinnati leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cincinnati navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (CVG)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cincinnati.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 40min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cincinnati Northern Kentucky International Airport se nachází 15 km od centra města Cincinnati.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cincinnati od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cincinnati je letiště Cincinnati Northern Kentucky International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cincinnati Northern Kentucky International Airport (CVG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cincinnati je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cincinnati

K cestě do destinace Cincinnati lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cincinnati - 23 míst co vidět .

 • Cincinnati Art Museum
   

  Cincinnati Art Museum

  Cincinnati Art Museum je největší muzeum v oblasti Ohio River Valley. Nabízí rozmanitou sbírku více než 67 000 uměleckých děl z celého světa, včetně starověkého Egypta, středověké Evropy a amerického umění 19. a 20. století. Muzeum také hostí řadu dočasných výstav a kulturních akcí. Navštivte toto fascinující místo a objevte umění a historii z celého světa.

 • American Sign Museum
   

  American Sign Museum

  V Americkém muzeu značek se vrátíte zpět v čas a prozkoumáte historii amerických reklamních značek. Muzeum nabízí více než 100 let reklamních značek, neony, písma a dalších artefaktů. Pro milovníky designu a historie je to ideální místo k návštěvě. Vstupné je přijatelné a celý zážitek stojí za to!

 • National Underground Railroad Freedom Center
   

  National Underground Railroad Freedom Center

  Národní podzemní železniční muzeum v Cincinnati vás zavede do historie amerického otroctví. Zajímavé expozice vás provedou podzemní železnicí a ukážou vám, jak se lidé snažili uniknout otroctví. Muzeum nabízí také mnoho interaktivních zážitků a programů pro dospělé i děti. Navštivte toto unikátní místo a prohloubte své znalosti o americké historii.

 • Cincinnati Zoo & Botanical Garden
   

  Cincinnati Zoo & Botanical Garden

  Navštivte Cincinnati Zoo & Botanical Garden, kde se setkáte s více než 500 druhy zvířat a 3000 druhy rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně Afrického safari, Kondorovy hory a říše slonů. Pro děti je zde dětský zábavní park a možnost nakrmit zvířata. Zažijte nezapomenutelný den v tomto krásném parku a získejte nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

 • Newport Aquarium
   

  Newport Aquarium

  Navštivte Newport Aquarium v Cincinnatii a objevte fascinující podvodní svět. Uvidíte mnoho druhů ryb, želv, žraloků a dalších vodních tvorů. Prozkoumejte interaktivní expozice a získejte nové znalosti o životě pod hladinou. Newport Aquarium je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a poznání.

Počasí Cincinnati

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cincinnati

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz