Constantine - Plaine du rhummel

Letenky do Constantine

Hledáte levné letenky do destinace Constantine? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Constantine

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Constantine navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
AlžírskoAlžírsko

Stručně a jasně

Stát
Alžírsko
Letiště
1 letiště (CZL)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Constantine.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 20min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mohamed Boudiaf International Airport se nachází 10 km od centra města Constantine.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Constantine od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Constantine je letiště Mohamed Boudiaf International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mohamed Boudiaf International Airport (CZL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Constantine je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Constantine

K cestě do destinace Constantine lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Constantine - 9 míst co vidět .

 • Sidi M'Cid Bridge
   

  Sidi M'Cid Bridge

  Most Sidi M'Cid je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Constantine v Alžírsku. Tento impozantní most spojuje obě strany řeky Rummel a nabízí nádherný výhled na okolní hory a údolí. Most byl postaven v roce 1912 a dodnes slouží jako důležitá dopravní tepna. Pro milovníky architektury a historie je návštěva mostu Sidi M'Cid nezapomenutelným zážitkem.

 • Mont Sidi M’Cid
   

  Mont Sidi M’Cid

  V Constantine je k vidění nádherný Mont Sidi M’Cid, který je oblíbeným místem místních i turistů. Tento kopec nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Na vrcholu kopce stojí Pont Sidi M’Cid, který je považován za jednu z nejkrásnějších památek v Constantine. Užijte si krásný výlet na Mont Sidi M’Cid a objevte kouzlo tohoto místa!

 • Pont des Chutes
   

  Pont des Chutes

  Pont des Chutes je impozantní most v Constantine, který spojuje dvě části města. Most nabízí nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. Procházka po mostě je jedinečný zážitek a určitě stojí za to. Pokud hledáte krásná místa v Constantine, určitě nevynechejte tento úchvatný most.

 • Monument Aux Morts
   

  Monument Aux Morts

  Monument Aux Morts se nachází v centru města Constantine a připomíná oběti první světové války. Tento impozantní památník s mnoha sochami a reliéfy je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii města. Navštivte tento symbolický monument a uctěte si památku padlých vojáků v tichosti a úctě.

 • Amir Abdel Kader Mosque
   

  Amir Abdel Kader Mosque

  Mešita Amir Abdel Kader je jedním z nejvýznamnějších islámských památek v Konstantině. Tato krásná stavba s bílou fasádou a modrými detaily je dokonalým místem pro klidnou meditaci a obdivování architektury. Navštivte tuto mešitu a objevte krásu islámské kultury v srdci Alžírska.

Počasí Constantine

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Constantine

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 41 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz