dammam

Letenky do Dammám

Hledáte levné letenky do destinace Dammám? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dammám

Dammám leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dammám navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie
🏛️ Architektura
🌊 Moře
🏜️ Pouště

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (DMM)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dammám.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 17min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště King Fahd International Airport se nachází 20 km od centra města Dammám.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dammám od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dammám je letiště King Fahd International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: King Fahd International Airport (DMM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dammám je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dammám

K cestě do destinace Dammám lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dammám - 13 míst co vidět .

 • tripcdn.com
   

  Murjan Island

  Ostrov Murjan, také známý jako Marjan Island, je skvělým místem pro dovolenou. Tento ostrov nabízí nádherné pláže, vynikající restaurace a mnoho aktivit pro celou rodinu. Vychutnejte si relaxaci na písečných plážích. Ostrov Murjan je ideálním místem pro odpočinek a užívání si slunce a moře v Dammámu.

 • Dammam Corniche
   

  Dammam Corniche

  Dammam Corniche je krásné místo pro relaxaci u Perského zálivu. Procházka po nábřeží nabízí nádherné výhledy na město a moře. Zdejší parky, fontány a pláže jsou ideální pro pikniky a rodinné výlety. V noci se nábřeží promění v romantickou kulisu s osvětlením a restauracemi. Navštivte Dammam Corniche a užijte si nádherný výhled na Perský záliv a město Dammam.

 • Dolphin Village Dammam
   

  Dolphin Village Dammam

  Navštivte Dolphin Village Dammam a prožijte nezapomenutelný zážitek s delfíny. Toto místo nabízí ukázky delfíních triků, kde se delfíni předvádějí a skáčou přímo před vámi. Můžete se také projet na delfíním člunu a prozkoumat krásy Perského zálivu. Dolphin Village Dammam je ideální místo pro rodinný výlet, který si budete pamatovat navždy.

 • Heritage Village
   

  Heritage Village

  Heritage Village v Dammámu je skvělým místem pro návštěvu, pokud chcete poznat tradiční kulturu a historii tohoto regionu. Najdete zde autentické domy a stavby, které připomínají minulé časy. Můžete se projít po starobylých uličkách a obdivovat místní řemesla. Navštivte také místní trhy a ochutnejte tradiční jídla. Heritage Village je ideálním místem pro objevování a poznávání Saudské Arábie.

 • King Abdulaziz Center for World Culture - Ithra
   

  King Abdulaziz Center for World Culture - Ithra

  King Abdulaziz Center for World Culture - Ithra je vynikající kulturní centrum v Dammámu. Vybaven nejmodernějšími technologiemi, nabízí návštěvníkům různé kulturní aktivity a výstavy, poslech hudby, sledování filmů a mnoho dalšího.

Počasí Dammám

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dammám

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz