djerba

Letenky do Djerba

Hledáte levné letenky do destinace Djerba? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Djerba

Djerba leží ve státě Tunisko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Djerba navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
TuniskoTunisko
🌲 Příroda
🌊 Moře
⛱️ Písečné pláže

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (DJE)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Djerba.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Djerba Zarzis International Airport se nachází 10 km od centra města Djerba.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Djerba od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Djerba je letiště Djerba Zarzis International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Djerba Zarzis International Airport (DJE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Djerba je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Djerba

K cestě do destinace Djerba lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Djerba - 5 míst co vidět .

 • Djerbahood
   

  Djerbahood

  Mezi nejvýznamnější památky patří Djerbahood - celá vesnice zdobená globální street artovou scénou s účastníky z více než 30 zemí. Je to opravdové open-air muzeum, které hostí díla stovek umělců z celého světa. Určitě stojí za návštěvu pro milovníky umění a kultury.

 • Lalla Hadria Museum
   

  Lalla Hadria Museum

  Lalla Hadria Museum na Djerbě je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Tento moderní muzeum nabízí rozsáhlou sbírku tradičních djerbských uměleckých děl, jako jsou keramika, tkaniny a šperky. Návštěvníci zde mohou poznat bohatou kulturu a tradice ostrova Djerba. Muzeum je otevřeno každý den a vstupné je velmi příznivé.

 • Djerba Explore Park
   

  Djerba Explore Park

  Djerba Explore Park je atrakce, která nabízí návštěvníkům krokodýlí farmu, muzeum a rekonstrukce domu, mlýna a dílny na keramiku. Park se nachází na ostrově Djerba a je ideálním místem pro rodinný výlet. Kromě krokodýlů a muzea si můžete užít i tradiční řemesla a zvyky Djerby. Djerba Explore Park je skvělým způsobem, jak se seznámit s místní kulturou a přírodou.

 • Guellala Museum
   

  Guellala Museum

  Guellala Museum se nachází na ostrově Djerba a je věnováno tradičnímu umění a řemeslům. Expozice zahrnuje různé druhy keramiky, koberců, šperků a mnoho dalších výrobků, které jsou charakteristické pro tuniskou kulturu. Návštěva muzea poskytuje jedinečnou příležitost prohlédnout si neobvyklé a krásné předměty, vytvořené zručnými místními řemeslníky. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat tuniskou kulturu a historii.

 • Crocodile parc
   

  Crocodile parc

  Navštivte krokodýlí park na ostrově Djerba a poznejte fascinující svět těchto nebezpečných zvířat. Park nabízí prohlídky, během kterých se můžete podívat na krokodýly v různých velikostech a věkových kategoriích. Kromě toho se můžete podívat na další zvířata, jako jsou hadi, želvy a ještěrky.

Počasí Djerba

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Djerba

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz