Dortmund

Letenky do Dortmund

Hledáte levné letenky do destinace Dortmund? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dortmund

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dortmund navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (DTM)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dortmund.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dortmund Airport se nachází 10 km od centra města Dortmund.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dortmund od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dortmund je letiště Dortmund Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Dortmund Airport (DTM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dortmund je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dortmund

K cestě do destinace Dortmund lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dortmund - 21 míst co vidět .

 • Florianturm
   

  Florianturm

  Florianturm je nejvyšší věž v Dortmundu a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1959 a je pojmenována po patronu města, svatém Floriánovi. Vstup na vyhlídkovou plošinu je zdarma a otevřena je denně od 10 do 18 hodin. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek v Dortmundu, navštivte Florianturm!

 • Westfalenpark
   

  Westfalenpark

  Westfalenpark v Dortmundu je ideálním místem k procházkám a relaxaci. Rozkládá se na ploše 70 hektarů a nabízí nádherné výhledy na město. Park je plný květinových zahrad, jezer a fontán, které vytváří klidnou atmosféru. Pokud máte rádi přírodu a chcete si odpočinout od rušného města, Westfalenpark je pro vás tou správnou volbou.

 • St. Reinold's Church
   

  St. Reinold's Church

  Kostel svatého Reinolda je nejstarší kostel v Dortmundu a je považován za jednu z nejvýznamnějších historických památek v oblasti. Kostel byl postaven v románském stylu v 13. století a byl několikrát přestavěn. Jeho věž je vysoká 104 metry a nabízí krásný výhled na město. Navštivte tento krásný kostel a objevte jeho unikátní historii a architekturu.

 • Dortmund Zoo
   

  Dortmund Zoo

  Navštivte Dortmunder Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou. Zoo se rozprostírá na více než 28 hektarech a nabízí více než 2000 zvířat z celého světa. Uvidíte zde například slony, tygry, lvy a mnoho dalších. Děti si zamilují interaktivní expozice a hřiště. Dortmunder Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství.

 • Rombergpark Botanical Garden
   

  Rombergpark Botanical Garden

  Botanická zahrada Rombergpark v Dortmundu je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 65 hektarů a nabízí návštěvníkům překrásné květiny a rostliny z celého světa. Procházka zahradou je skvělým způsobem, jak si odpočinout od shonu města a užít si klidného prostředí.

Počasí Dortmund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dortmund

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 4 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 26 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz