Džidda - Jeddah

Letenky do Džidda

Hledáte levné letenky do destinace Džidda? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Džidda

Džidda leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Džidda navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (JED)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Džidda.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště King Abdulaziz International Airport se nachází 45 km od centra města Džidda.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Džidda od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Džidda je letiště King Abdulaziz International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: King Abdulaziz International Airport (JED)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Džidda je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Džidda

K cestě do destinace Džidda lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Džidda - 15 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Al Balad

  Al Balad je historická část města Džidda a je zapsána na seznamu UNESCO. Toto místo nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat starobylé domy a trhy, kde se prodávají místní speciality. Vychutnejte si pohled na moře a věže mešit, které se tyčí nad městem. Al Balad je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se zajímá o historii a kulturu Saudské Arábie.

 • googleusercontent.com
   

  Fakieh Aquarium

  Fakieh Aquarium je největší akvárium v Džiddě a nabízí úžasný pohled na podmořský svět. Prozkoumejte různé druhy ryb a korálů, včetně žraloků a mantových rejnoků. Vstupné je velmi přijatelné a peníze jsou investovány do ochrany místního mořského ekosystému. Pro milovníky přírody je to skvělá zastávka při návštěvě Džiddy.

 • tripadvisor.com
   

  Bicycle Square (Midan Addarajah)

  Náměstí na kolech (Midan Addarajah) je skvělým místem pro milovníky cyklistiky. Nachází se v srdci Džiddy a nabízí mnoho cyklistických tras. Toto místo je ideální pro aktivní odpočinek a prozkoumání města na kole. Navštivte toto náměstí a užijte si krásné výhledy na město z nové perspektivy.

 • tripadvisor.com
   

  Biet Nassif

  Biet Nassif v Džiddě je skvělým místem, které se určitě vyplatí navštívit. Tento historický dům s tradicí sahající až do 19. století nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na tradiční saúdskoarabskou architekturu. Vstupte dovnitř a nechte se unést atmosférou minulosti, kterou vám připomenou mnohé artefakty a exponáty. Biet Nassif rozhodně stojí za návštěvu!

 • tripadvisor.com
   

  Gabel Street Souq

  Gabel Street Souq je největší tržiště v Džiddě. Zde můžete najít vše od koření až po módní doplňky. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si orientální atmosféru. Vyzkoušejte tradiční arabskou kávu a nechte se okouzlit místními vůněmi a chutěmi. Gabel Street Souq je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Džiddy.

Počasí Džidda

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Džidda

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz