Eday - ORCADVM ET SCHETLANDIÆ - Orkney and Shetland

Letenky do Eday

Hledáte levné letenky do destinace Eday? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Eday

Eday leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Eday navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EOI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Eday.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Eday Airport se nachází 1 km od centra města Eday.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Eday od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Eday je letiště Eday Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Eday Airport (EOI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Eday je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Eday

K cestě do destinace Eday lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eday - 9 míst co vidět .

 • Eday Heritage Centre
   

  Eday Heritage Centre

  Eday Heritage Centre je skvělým místem pro všechny, kdo se zajímají o historii a kulturu této krásné oblasti. Centrum nabízí fascinující výstavy a interaktivní zážitky, které vás provedou historií a tradicemi Eday. Od nádherné přírody až po fascinující příběhy místních obyvatel, Eday Heritage Centre je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka. Navštivte nás a objevte krásu tohoto nádherného místa!

 • Knap of Howar
   

  Knap of Howar

  Knap of Howar je nejstarší dochovaný dům z kamene v Evropě. Nachází se na ostrově Eday na Orknejích. Tento fascinující objekt byl postaven před více než 5000 lety a představuje neuvěřitelný příklad pravěké architektury. Prozkoumejte tento jedinečný historický poklad a přenesete se do dávných dob, kdy lidé stavěli své domovy z kamene a žili zemědělským způsobem života.

 • Knowe Of Yarso
   

  Knowe Of Yarso

  Navštivte Knowe Of Yarso na ostrově Eday a objevte tajemnou historii Skotska. Tato neolitická památka je stará přes 5000 let a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte kamenné kruhy a hrobky, které jsou důkazem starobylé kultury. Navštivte Knowe Of Yarso a zažijte nezapomenutelnou cestu do minulosti Skotska.

 • Sanday Heritage Centre
   

  Sanday Heritage Centre

  Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvníky, kteří si chtějí prohlédnout historii Orknejí. Centrum nabízí fascinující expozice a interaktivní prvky, které vám umožní prozkoumat místní kulturu a tradice. Můžete se těšit na ukázky řemesel a tradičních zvyků, stejně jako na exponáty týkající se místního způsobu života. Navštivte Sanday Heritage Centre a objevte bohatou historii této malebné oblasti.

 • Quoyness Chambered Cairn
   

  Quoyness Chambered Cairn

  Quoyness Chambered Cairn je starověká hrobka na ostrově Eday. Tento kamenný monument pochází z doby bronzové a je jedním z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na Orknejích. Prozkoumejte tuto fascinující historickou památku a objevte tajemství minulosti. Quoyness Chambered Cairn je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie a archeologie.

Počasí Eday

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Eday

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 44 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz