Egilsstaðir - Nielsenshus, now Café Nielsen, oldest private house in Egilsstaðir, built in 1944.

Letenky do Egilsstaðir

Hledáte levné letenky do destinace Egilsstaðir? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Egilsstaðir

Egilsstaðir leží v Islandu. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Egilsstaðir navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
IslandIsland

Stručně a jasně

Stát
Island
Letiště
1 letiště (EGS)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Egilsstaðir.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 14min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Egilsstaðir Airport se nachází 2 km od centra města Egilsstaðir.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Egilsstaðir od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Egilsstaðir je letiště Egilsstaðir Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Egilsstaðir Airport (EGS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Egilsstaðir je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Egilsstaðir

K cestě do destinace Egilsstaðir lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Egilsstaðir - 9 míst co vidět .

 • Hús Handanna craft & design shop
   

  Hús Handanna craft & design shop

  Pokud hledáte originální dárek nebo si chcete odnést něco krásného ze své cesty, navštivte Hús Handanna craft & design shop v Egilsstaðiru. Tento obchod nabízí mnoho ručně vyráběných výrobků od místních umělců, jako jsou keramika, šperky a textilie. Navíc zde najdete informační centrum, kde vám ochotně poradí s plánováním vašeho výletu po okolí.

 • ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery
   

  ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery

  ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery je skvělým místem pro ochutnávání místních piv v Egilsstaðiru. Tento moderní podnik nabízí širokou škálu pivních stylů, včetně klasických ležáků a speciálních piv se sezónními příchutěmi. Interiér je moderní a příjemný, což vytváří přátelskou atmosféru pro posezení s přáteli. Navštivte ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery a vychutnejte si lahodná piva.

 • Fardagafoss
   

  Fardagafoss

  Fardagafoss je nádherný vodopád v oblasti Egilsstaðir na východě Islandu. Kaskády vody padají z výšky 20 metrů do krásného jezírka. Tento skrytý klenot je ideálním místem pro piknik nebo pro relaxaci v klidném prostředí přírody. Fardagafoss je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody na Islandu.

 • East Iceland Heritage Museum
   

  East Iceland Heritage Museum

  Východoislandské muzeum dědictví nabízí fascinující pohled na historii a kulturu této oblasti pro návštěvníky. Muzeum disponuje mnoha exponáty, které ilustrují život a práci lidí, kteří zde žili po mnoho generací. Navštivte toto muzeum, abyste získali hlubší porozumění pro východoislandskou historii a kulturu.

 • Tjarnagardur
   

  Tjarnagardur

  Tjarnagardur je krásná botanická zahrada v Egilsstaðiru, která nabízí návštěvníkům pohled na pestrou paletu rostlin. Procházka zahradou vás uvede do klidného a uvolňujícího prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Tjarnagardur a objevte krásy islandské přírody na vlastní kůži!

Počasí Egilsstaðir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Egilsstaðir

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz