Eindhoven

Letenky do Eindhovenu

Hledáte levné letenky do Eindhovenu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Eindhoven

Eindhoven leží v Nizozemska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Eindhoven navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Eindhovenu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NizozemskoNizozemsko
☕ Kavárny
🏛️ Architektura
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Nizozemsko
Letiště
1 letiště (EIN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Eindhoven.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 5min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Eindhoven Airport se nachází 7 km od centra města Eindhoven.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Eindhoven od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Eindhoven je letiště Eindhoven Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Eindhoven Airport (EIN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Eindhoven je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Eindhoven

K cestě do destinace Eindhoven lze využít 1 letiště.

Co vidět v Eindhovenu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 15 míst, co vidět v Eindhovenu .

 • Evoluon
   

  Evoluon

  Evoluon je bývalé vědecké muzeum postavené společností Philips v roce 1966. Jeho futuristický design připomíná přistávající UFO se stal symbolem města. Budova je unikátní díky svému betonovému klenutému domu o průměru 77 metrů s ocelovými výztuhami. Dnes je Evoluon využíván jako konferenční centrum a výstavní prostor.

 • Stadswandelpark
   

  Stadswandelpark

  Stadswandelpark v Eindhovenu je velkým zeleným parkem, který se nachází jižně od centra města. Park je plný veřejných uměleckých děl, cestiček vedoucích kolem rybníků a sochařské zahrady. Můžete si zde užít příjemné odpoledne a procházku v zeleni. Park je spojen s Genneper Parken na jihu a s Van Abbemuseum na severu. V parku najdete také Radio Monument z roku 1936, Dr. AF Philips Observatory z roku 1937 a asi třicet soch, které byly umístěny k 750. výročí Eindhovenu v roce 1982.

 • Henri Dunant park
   

  Henri Dunant park

  Henri Dunantpark v Eindhovenu nabízí 22 hektarů klidného prostoru s venkovním hřištěm, malým zvířecím parkem a dvěma veřejnými uměleckými díly. Park byl založen v roce 1972 a navržen hlavním designérem města P. Rampem. Jeho cílem bylo vytvořit kus přírody ve městě. Plány na budoucnost zahrnují modernizaci parku, včetně přistavení čínského čajového domu.

 • Philips Museum
   

  Philips Museum

  Philips Museum v Eindhovenu je fascinující muzeum, které se zabývá historií společnosti Philips. Nachází se v první továrně na žárovky Philips a představuje vývoj elektroniky od počátků až do současnosti. Kromě žárovek jsou v muzeu vystaveny i lékařské přístroje, spotřebiče a elektronika. Louis Kalff a jeho návrhy jsou také vystaveny v muzeu. Prohlídku lze zpestřit interaktivními prvky a hrami pro děti.

 • Catharinakerk Eindhoven tijdens GLOW 2011
   

  Sint-Catharinakerk

  Sint-Catharinakerk v Eindhovenu je neo-gotický kostel postavený v 19. století. Interiér zdobí nádherná vitrážová okna a varhany. Pokocháte se také rozdílnými věžemi na obou stranách kostela. Kostel byl vážně poškozen během druhé světové války, ale byl později restaurován. Pro milovníky historie a architektury je to určitě skvělé místo k návštěvě.

Počasí v Eindhovenu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Eindhoven

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz