Enfidha

Letenky do Enfidha

Hledáte levné letenky do destinace Enfidha? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Enfidha

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Enfidha navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TuniskoTunisko

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (NBE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Enfidha.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Enfidha Zine El Abidine Ben Ali International Airport se nachází km od centra města Enfidha.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Enfidha od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Enfidha je letiště Enfidha Zine El Abidine Ben Ali International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Enfidha Zine El Abidine Ben Ali International Airport (NBE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Enfidha je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Enfidha

K cestě do destinace Enfidha lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Enfidha - 7 míst co vidět .

 • Friguia Park
   

  Friguia Park

  Friguia Park je skvělým místem pro milovníky zvířat a přírody. Park se nachází nedaleko města Enfidha a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů zvířat, včetně slonů, žiraf a lachtanů. Kromě toho se zde nachází i botanická zahrada s mnoha druhy rostlin. Díky svému umístění v blízkosti moře můžete v parku strávit celý den a užít si krásné výhledy na okolní krajinu.

 • googleusercontent.com
   

  Takrouna

  Takrouna je malá vesnice v Tunisku, která se nachází v pohoří Džabal Takrouna. Proslavila se především během druhé světové války, kdy se zde odehrála bitva mezi německými a spojeneckými vojsky. Dnes je Takrouna oblíbeným cílem turistů, kteří sem přijíždějí obdivovat malebnou architekturu a krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Enfidha-Hammamet International Airport
   

  Enfidha-Hammamet International Airport

  Přiletěli jste na mezinárodní letiště Enfidha-Hammamet, které se nachází v blízkosti oblíbených tuniských letovisek. Toto moderní letiště nabízí příjemné prostředí a výborné služby, které vám usnadní vaše cestování. Vydejte se objevovat krásy Tuniska, které vás nadchnou svou historií a exotickou atmosférou.

 • Museum
   

  Museum

  Navštivte muzeum v Enfidze a objevte fascinující historii této oblasti. Muzeum nabízí mnoho výstav, které ukazují bohatou kulturu a tradice, stejně jako historické artefakty a umělecká díla. Prozkoumejte tuto fascinující destinaci a získejte hlubší porozumění kultuře a historii Tuniska. Muzeum je ideálním místem pro vzdělávací výlety a zážitky pro celou rodinu.

 • Placeholder image.
   

  Public Park Enfidha

  Veřejný park Enfidha je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v této krásné oblasti Tuniska. S mnoha zelenými plochami, květinovými záhony a stinnými cestami je ideálním místem pro procházky a pikniky. Park nabízí také řadu aktivit pro děti, jako jsou hřiště a pískoviště. Navštivte Veřejný park Enfidha a užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu Tuniska.

Počasí Enfidha

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Enfidha

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 18 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz