Eskisehir - Photo By: Çağıl Adapınar Eskisehir Tepebasi Belediye Binası (Tepebaşı Municipality Building, Eskişehir, Turkey)

Letenky do Eskisehir

Hledáte levné letenky do destinace Eskisehir? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Eskisehir

Eskisehir leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Eskisehir navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (AOE)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Eskisehir.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Anadolu University Airport se nachází 5 km od centra města Eskisehir.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Eskisehir od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Eskisehir je letiště Anadolu University Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Anadolu University Airport (AOE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Eskisehir je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Eskisehir

K cestě do destinace Eskisehir lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eskisehir - 16 míst co vidět .

 • Sazova Park
   

  Sazova Park

  Sazova Park je jedním z největších parků v Turecku a nachází se v Eskişehiru. Park byl založen v roce 2008 a nabízí mnoho atrakcí pro celou rodinu. Mezi nejvýznamnější patří pohádkový zámek, pirátská loď, planetárium, akvárium a zoo. Kromě toho jsou zde k dispozici piknikové místa, čajovny a stánky s nanuky. Sazova Park je ideální pro rodinné výlety a nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé.

 • Midas Tomb at the archeological site Midas City (Midas Şehri). The site is in the village of Yazilikaya, midway between Eskişehir and Afyon. See also…
   

  Midas Monument

  Midas Kenti je starověké sídlo, které se nachází v turecké provincii Eskişehir. Sídlo je známé svými archeologickými pozůstatky, včetně Midasova monumentu, který je považován za jeho hrobku. Kromě toho zde najdete další dvě kamenné reliéfy, nazývané nedokončený monument a Hyacinthovy monumenty. Midas Kenti je vynikajícím místem pro milovníky historie a archeologie, kteří chtějí prozkoumat tuto fascinující oblast Turecka.

 • Şelale Park Mangalbaşı
   

  Şelale Park Mangalbaşı

  Şelale Park Mangalbaşı v Eskisehiru je krásným místem s výhledem na město. Nabízí restaurace, dětské hřiště, vodopád a zelené prostranství. Je to ideální místo pro piknik nebo pro relaxaci s rodinou a přáteli. Park je snadno dostupný a je ideální pro odpočinek a užití si krásného výhledu na město.

 • Sazova Science, Art and Culture Park
   

  Sazova Science, Art and Culture Park

  Sazova Science, Art and Culture Park v Eskisehiru nabízí nejen zábavu pro celou rodinu, ale také vzdělávací a kulturní zážitky. Kromě atrakcí jako pirátská loď a pohádkový zámek, park nabízí i bohatý program věnovaný vědě, umění a kultuře. Výhled na jezero z parku je nádherným doplňkem k celkovému zážitku. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Eskisehiru.

 • Pessinus
   

  Pessinus

  Pessinus bylo starověké město a arcibiskupství v Malé Asii, což je geografická oblast zhruba pokrývající moderní Anatolii. Dnes se místo města nachází v moderní turecké vesnici Ballıhisar, v přítokovém údolí řeky Sakarya na vysoké anatolské plošině v nadmořské výšce asi 950 metrů nad mořem, 13 km od malého města Sivrihisar. Pessinus zůstává katolickým titulárním sídlem.

Počasí Eskisehir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Eskisehir

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz