Fès

Letenky do Fèsu

Hledáte levné letenky do Fèsu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Fès

Fès leží ve státě Maroko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Fès navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Fèsu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (FEZ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Fès.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 16min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Saiss Airport se nachází 10 km od centra města Fès.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Fès od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Fès je letiště Saiss Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Saiss Airport (FEZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Fès je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Fès

K cestě do destinace Fès lze využít 1 letiště.

Co vidět v Fèsu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 19 míst, co vidět v Fèsu .

 • Bab Boujloud
   

  Bab Boujloud

  Bab Boujloud je jednou z nejvýznamnějších bran do mediny ve Fésu. Tato brána, pokrytá modrou a zelenou keramikou, je skvělým místem pro fotografování a procházky. Kromě toho nabízí Bab Boujloud nádherný výhled na historické město Fés a jeho památky. Navštivte tuto krásnou bránu a prožijte autentickou atmosféru starobylého Fésu.

 • Nejjarine Museum of Wooden Arts & Crafts
   

  Nejjarine Museum of Wooden Arts & Crafts

  Muzeum dřevěného umění a řemesel Nejjarine v Fésu je skvělým místem, kde se můžete dozvědět o tradičním řemesle a historii Maroka. Nachází se v starém karavanseraji z 18. století a nabízí nádherné výstavy dřevěných výrobků, jako jsou nábytek, hudební nástroje a mnoho dalšího. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si krásné umělecké kusy, které vás ohromí svou kvalitou a detaily.

 • Bou Inania Madrasa
   

  Bou Inania Madrasa

  Bou Inania Madrasa je jednou z nejvýznamnějších islámských škol v Maroku. Tato historická budova, postavená v 14. století, nabízí návštěvníkům krásné architektonické prvky, jako jsou barevné mozaiky a dřevěné řezbářství. Interiér je zdobený mramorem a jemnými kachličkami. Navštivte tuto krásnou památku a prozkoumejte bohatou historii Fésu.

 • Marinid Tombs
   

  Marinid Tombs

  Hroby Marinidů jsou pozůstatkem mohutného opevnění, které obklopovalo město Fès v 14. století. Tyto hrobky jsou dokonalým příkladem středověké architektury a umění. Nacházejí se na vrcholu kopce a nabízejí nádherný výhled na město. Navštivte tento historický a kulturní skvost a prohlédněte si jedinečné dekorace a ornamenty, které zdobí tyto krásné hrobky.

 • Medina of Fez
   

  Medina of Fez

  Medina of Fez je největší dochovanou středověkou medinou na světě a je zapsána na seznamu UNESCO. Procházejte úzkými uličkami plnými tradičních obchodů, kde si můžete koupit kožešiny, keramiku a další suvenýry. Navštivte nejstarší univerzitu na světě - Kairaouine. Užijte si autentickou marockou kuchyni a ochutnejte tradiční čaj. Medina of Fez je nezapomenutelný zážitek, který stojí za návštěvu.

Počasí v Fèsu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Fès

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz