Frankfurt - Skyline of Frankfurt am Main, Germany.

Letenky do Frankfurt

Hledáte levné letenky do destinace Frankfurt? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Frankfurt

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Frankfurt navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
2 letiště (FRA,HHN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Frankfurt.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 1min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Frankfurt am Main International Airport se nachází 14 km od centra města Frankfurt.

Letiště Frankfurt-Hahn Airport se nachází 103 km od centra města Frankfurt.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Frankfurt od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Frankfurt jsou a letiště Frankfurt am Main International Airport. letiště Frankfurt-Hahn AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Frankfurt am Main International Airport (FRA). Frankfurt-Hahn Airport (HHN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Frankfurt je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Frankfurt

K cestě do destinace Frankfurt lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Frankfurt - 26 míst co vidět .

 • Städel Museum
   

  Städel Museum

  Städelovo muzeum patří mezi nejvýznamnější umělecké instituce v Německu. S více než 3 000 obrazy, 600 sochami a tisíci kresbami a grafikami zahrnuje sbírka díla od středověku až po současnost. Muzeum je umístěno v historické budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Vstupenka je za 16 eur, ale stojí to za to pro všechny milovníky umění.

 • Maintower
   

  Maintower

  Maintower je nejvyšší mrakodrap ve Frankfurtu. Vystoupejte na vyhlídkovou plošinu a užijte si nádherný výhled na město a řeku Mohan. Tento moderní mrakodrap byl postaven v roce 2000 a nabízí mimo jiné také restauraci a bar. Pokud navštívíte Frankfurt, nenechte si ujít tuto dominantu města.

 • Iron Footbridge
   

  Iron Footbridge

  Železný lávka je jedním z nejstarších mostů v centru Frankfurtu, který spojuje obě strany řeky Mohan. Tento krásný most s unikátním designem je oblíbeným místem pro procházky a výlety po městě. Můžete si zde užít krásný výhled na město a okolní krajinu. Rozhodně neváhejte a navštivte tento historický most, který vám nabídne jedinečné zážitky a krásné okamžiky.

 • Palm Gardens
   

  Palm Gardens

  Palmové zahrady Frankfurt jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento krásný botanický park nabízí návštěvníkům možnost obdivovat rozmanité druhy rostlin, včetně palmových stromů z celého světa. Užijte si procházku mezi kvetoucími záhony, navštivte skleníky s exotickými rostlinami a odpočiňte si u rybníků a fontán. Vstupné je velmi přijatelné a park je otevřen po celý rok.

 • Zoo Frankfurt
   

  Zoo Frankfurt

  Navštivte Zoo Frankfurt a prožijte den plný zábavy a dobrodružství. Tento zoologický park nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 4500 zvířat z celého světa. Zajděte za slony, tygry, pandami a dalšími druhy. Zoo Frankfurt se také pyšní svým vzdělávacím programem pro děti i dospělé. Vstupné je přijatelné a vaše peníze půjdou na podporu chovu a ochraně zvířat.

Počasí Frankfurt

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Frankfurt

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 46 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz