Letenky do Funafuti

Hledáte levné letenky do destinace Funafuti? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Funafuti

Funafuti leží ve státě Tuvalu. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Funafuti navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
TuvaluTuvalu

Stručně a jasně

Stát
Tuvalu
Letiště
1 letiště (FUN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Funafuti.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 17.58778256477778 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Funafuti International Airport se nachází km od centra města Funafuti.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Funafuti od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Funafuti je letiště Funafuti International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Funafuti International Airport (FUN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Funafuti je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Funafuti

K cestě do destinace Funafuti lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Funafuti - 6 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Funafuti

  Navštivte malebný ostrov Funafuti, který se nachází v Tichomoří. Užijte si klidné pláže a azurové moře, které lákají k potápění a šnorchlování. Prozkoumejte místní kulturu a ochutnejte tradiční jídla. Funafuti je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci daleko od shonu velkoměsta.

 • Placeholder image.
   

  Funamoana Takutai

  Funamoana Takutai je nádherná pláž nacházející se na ostrově Funafuti. Toto tichomořské rájové místo nabízí úchvatné výhledy na tyrkysové vody a bílý písek. Relaxujte na pláži nebo se kochajte krásnými západy slunce. Můžete také prozkoumat místní kulturu a ochutnat tradiční jídlo. Funamoana Takutai je ideálním místem pro odpočinek a užití si tropického ráje.

 • Placeholder image.
   

  Funafuti Conservation Area

  Navštivte oblast ochrany přírody Funafuti na Tuvalu a objevte úžasnou flóru a faunu, která se zde nachází. Tato oblast je domovem mnoha druhů ryb, korálů a dalších mořských živočichů. Užijte si klidné pláže a prozkoumejte okolní ostrovy. Návštěva této oblasti vám přinese nezapomenutelné zážitky a zároveň pomůže chránit místní přírodu.

 • Placeholder image.
   

  Tuvalu Women’s Handicraft Centre

  Navštivte Tuvalu Women’s Handicraft Centre a objevte krásné ručně vyrobené výrobky místních žen. Tento malý obchod nabízí šperky, dekorace a další originální dárky, které jsou skvělým způsobem, jak si připomenout svou cestu na Tuvalu. Podpořte místní komunitu a získejte jedinečný suvenýr z vaší cesty.

 • Placeholder image.
   

  Tuvellice Beach

  Tuvellice Beach je malebná pláž na ostrově Funafuti. Tato krásná písečná pláž láká na koupání a opalování v tropickém slunci. Relaxujte na pláži a užijte si klid a pohodu, kterou nabízí tento kousek ráje. Tuvellice Beach je skvělým místem pro odpočinek a prožití nezapomenutelných chvil s rodinou a přáteli.

Počasí Funafuti

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Funafuti

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz