George - Station in George (South Africa)

Letenky do George

Hledáte levné letenky do destinace George? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

George

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete George navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
1 letiště (GRJ)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace George.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště George Airport se nachází 7 km od centra města George.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace George od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města George je letiště George Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: George Airport (GRJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci George je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci George

K cestě do destinace George lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout George - 9 míst co vidět .

 • Redberry Farm
   

  Redberry Farm

  Redberry Farm je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v srdci George a nabízí návštěvníkům možnost sbírat čerstvé ovoce, jako jsou jahody, maliny a borůvky. Kromě toho si můžete užít jízdu na koni, projížďku na traktoru nebo se projít po krásné zahradě. Pro milovníky dobroty je k dispozici kavárna s domácími koláči a zmrzlinou. Určitě neváhejte navštívit toto malebné místo plné zábavy a relaxace.

 • Outeniqua Transport Museum
   

  Outeniqua Transport Museum

  Muzeum dopravy Outeniqua v George je skvělým místem pro milovníky historie a techniky. V muzeu se nachází mnoho exponátů, včetně historických parních lokomotiv a koňských povozů. Návštěvníci se dozvědí více o historii dopravy v této oblasti a mohou se projít po původní trati. Muzeum je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne v George.

 • Garden Route Botanical Gardens
   

  Garden Route Botanical Gardens

  Zahradní cesta botanických zahrad je úžasným místem pro milovníky přírody. Najdete zde více než 7 000 druhů rostlin, včetně mnoha endemických druhů. Tento krásný park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem pro relaxaci a procházky. Navštivte tento skvost a objevte krásy Garden Route Botanical Gardens!

 • George Museum
   

  George Museum

  George Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii města George. Muzeum nabízí širokou škálu exponátů, které ukazují historii města a jeho okolí. Navštivte George Museum a objevte fascinující příběhy a zajímavosti, které se skrývají v této krásné lokalitě.

 • The Old Oak Slave Tree
   

  The Old Oak Slave Tree

  Starobylý dub otroků je symbolickou památkou na temné časy otroctví v Jižní Africe. Podle pověsti byli otroci zavěšováni na tomto stromě a biti. Dub je chráněn a uctíván jako symbol naděje a svobody. Navštivte tento historický strom a uctěte si památku na ty, kteří bojovali za svobodu.

Počasí George

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace George

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz