Letenky do Gibraltar

Hledáte levné letenky do destinace Gibraltar? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Gibraltar

Gibraltar leží v Gibraltaru. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Gibraltar navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
GibraltarGibraltar

Stručně a jasně

Stát
Gibraltar
Letiště
1 letiště (GIB)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Gibraltar.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Gibraltar Airport se nachází 1 km od centra města Gibraltar.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Gibraltar od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Gibraltar je letiště Gibraltar Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Gibraltar Airport (GIB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Gibraltar je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Gibraltar

K cestě do destinace Gibraltar lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gibraltar - 16 míst co vidět .

 • Saint Michael's Cave
   

  Saint Michael's Cave

  Jeskyně svatého Michaela v Gibraltaru je jedním z největších turistických lákadel v zemi. Tato nádherná jeskyně se nachází na úpatí skály a nabízí úchvatné výhledy na záliv a okolní krajinu. Prozkoumejte tuto jedinečnou přírodní památku a objevte fascinující historii této oblasti. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, abyste si mohli zachytit nezapomenutelné okamžiky.

 • Great Siege Tunnels
   

  Great Siege Tunnels

  Velké obléhací tunely jsou jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Gibraltaru. Tyto tunely byly vyhloubeny během Velkého obléhání v 18. století a později využity během druhé světové války. Prozkoumejte historii a užijte si nádherný výhled na Gibraltarskou úžinu. Vstupné je velmi přijatelné a určitě stojí za to navštívit tyto tunely.

 • Gibraltar Cable Car
   

  Gibraltar Cable Car

  Vylezte na vrchol skalnatého útesu a užijte si nádherný výhled na Gibraltarskou úžinu a Maroko. Gibraltar Cable Car je nejlepší způsob, jak se dostat na vrchol. Cesta trvá pouhých šest minut a je to nezapomenutelný zážitek. Všichni milovníci přírody si zde přijdou na své, ať už se jedná o pozorování ptáků nebo procházky v přírodní rezervaci.

 • The Gibraltar National Museum
   

  The Gibraltar National Museum

  Gibraltarské národní muzeum vám přiblíží historii této malebné britské kolonie. Muzeum nabízí bohatou sbírku archeologických nálezů, uměleckých děl a předmětů z historie Gibraltaru. Navštivte výstavu o nejslavnějším obyvateli Gibraltaru - opici jménem Winston, která se stala symbolem města. Vstupné je příznivé a prohlídka muzea stojí za to.

 • Apes Den
   

  Apes Den

  Apes Den je jedním z největších turistických magnetů v Gibraltaru. Tento útulný park je domovem pro mnoho opic, které zde žijí volně. Můžete si je pozorovat při jejich každodenním životě a dokonce se s nimi i vyfotit. Navštivte Apes Den a užijte si nezapomenutelné zážitky v srdci Gibraltaru.

Počasí Gibraltar

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Gibraltar

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz