Granada, Andalusie, Španělsko

Letenky do Granada

Hledáte levné letenky do destinace Granada? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Granada

Granada leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Granada navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠpanělskoŠpanělsko

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (GRX)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Granada.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Federico Garcia Lorca Airport se nachází 16 km od centra města Granada.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Granada od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Granada je letiště Federico Garcia Lorca Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Federico Garcia Lorca Airport (GRX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Granada je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Granada

K cestě do destinace Granada lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Granada - 23 míst co vidět .

 • Catedral de Granada
   

  Catedral de Granada

  Granadská katedrála, také nazývaná Katedrála Panny Marie, je jednou z největších katedrál v Španělsku. Její výstavba začala v roce 1523 a trvala více než 180 let. Interiér katedrály zdobí mnoho uměleckých děl od slavných španělských umělců. Katedrála je umístěna na náměstí Plaza de las Pasiegas a nabízí nádherný výhled na město Granada. Navštivte tuto nádhernou katedrálu a prozkoumejte její jedinečnou architekturu a historii.

 • Alhambra
   

  Alhambra

  Alhambra je jednou z nejnavštěvovanějších památek ve Španělsku. Tento působivý komplex královských paláců a pevností byl postaven v 14. století a je symbolem maurů v Andalusii. Vychutnejte si nádherný výhled na Granadu a okolní hory z Alhambry. Vstupenky je nutné rezervovat předem a vstup je omezen na určitý počet návštěvníků denně, takže si své místo zajistěte včas.

 • Mirador de San Nicolás
   

  Mirador de San Nicolás

  Mirador de San Nicolás je nejlepším místem na vychutnání krásy Alhambry. Z této vyhlídky se otevírají úchvatné výhledy na pevnost, město a hory. Navštivte ji v podvečer, kdy slunce zapadá a vytváří kouzelnou atmosféru. Toto místo je velmi oblíbené mezi turisty, a tak doporučujeme přijít brzy ráno nebo pozdě večer, aby jste si mohli užít výhled bez davů lidí.

 • Generalife
   

  Generalife

  Palác Generalife je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Granadě. Tento krásný palác byl postaven v 13. století a sloužil jako letní rezidence sultánů. Dnes se zde můžete projít krásnými zahradami, kde najdete mnoho fontán a květinových aranžmá. Pokud hledáte klid a krásu, určitě navštivte Palác Generalife v Granadě.

 • Palacio de Carlos V, Alhambra, Granada
   

  Palace of Charles V

  Palác Karla V. je impozantní stavba v Granadě, postavená v 16. století. Nachází se v Alhambrském komplexu a je jedním z nejvýznamnějších příkladů renesanční architektury ve Španělsku. Interiér paláce je v současnosti využíván jako muzeum, které přináší návštěvníkům exponáty z období renesance a baroka. Navštivte tento unikátní palác a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Granady.

Počasí Granada

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Granada

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 24 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 47 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz