Halmstad - Image from downtown Halmstad, western Sweden.

Letenky do Halmstad

Hledáte levné letenky do destinace Halmstad? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Halmstad

Halmstad leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Halmstad navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (HAD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Halmstad.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Halmstad Airport se nachází 3 km od centra města Halmstad.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Halmstad od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Halmstad je letiště Halmstad Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Halmstad Airport (HAD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Halmstad je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Halmstad

K cestě do destinace Halmstad lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Halmstad - 15 míst co vidět .

 • Mjellby Art Museum
   

  Mjellby Art Museum

  Mjellby Art Museum v Halmstadu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum je domovem mnoha vynikajících uměleckých děl od různých umělců. Procházejte si sbírky moderního umění, které vám nabídnou jedinečný pohled na švédskou kulturu. Mjellby Art Museum je nejlepším místem pro strávení odpoledne v Halmstadu.

 • Hallands Art Museum
   

  Hallands Art Museum

  Hallandské umělecké muzeum v Halmstadu nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled na švédskou kulturu a historii. Muzeum je domovem mnoha sbírek, které prezentují umělecká díla od středověku až po současnost. Na výstavách můžete vidět díla švédských i mezinárodních umělců. Nezapomeňte navštívit kavárnu, kde si můžete vychutnat kávu a dorty s výhledem na krásné okolí muzea.

 • Halmstad Adventure Land
   

  Halmstad Adventure Land

  Halmstad Adventure Land je ideální místo pro rodinný výlet. Tento park nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie, včetně horských dráh, vodních atrakcí a mnoho dalšího. Užijte si zábavu v parku a vytvořte si nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.

 • Danska Fall
   

  Danska Fall

  Danska Fall je překrásný vodopád nacházející se v blízkosti města Halmstad. Tento krásný přírodní úkaz láká turisty z celého světa svým impozantním vodopádem a okolním klidem a tichem. Je to ideální místo pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Navštivte Danska Fall a nechte se okouzlit jeho nádhernou atmosférou!

 • Placeholder image.
   

  Halmstads Konsthall

  Halmstads Konsthall je umělecká galerie v centru Halmstadu. Nabízí výstavy moderního umění od místních i mezinárodních umělců. Vstup je zdarma a galerie je otevřena každý den kromě pondělí. Navštivte tuto inspirativní galerii a objevte nové umělecké směry a talenty.

Počasí Halmstad

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Halmstad

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz