Ioánnina - Τάφος Αλή Πασά και Φετιχέ Τζαμί

Letenky do Ioánnina

Hledáte levné letenky do destinace Ioánnina? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ioánnina

Ioánnina leží v Řecka. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ioánnina navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŘeckoŘecko

Stručně a jasně

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (IOA)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ioánnina.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ioannina Airport se nachází 4 km od centra města Ioánnina.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ioánnina od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ioánnina je letiště Ioannina Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ioannina Airport (IOA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ioánnina je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ioánnina

K cestě do destinace Ioánnina lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ioánnina - 13 míst co vidět .

 • Castle of Ioannina
   

  Castle of Ioannina

  Hrad Ioannina nabízí nádherný výhled na město a je jednou z nejvýznamnějších památek v Ioannině. V historických zdech se ukrývají zajímavé expozice a muzea, které vám pomohou pochopit místní historii. Prozkoumejte tajemné chodby a zákoutí hradu a nechte se unést atmosférou minulosti.

 • Archaeological Museum
   

  Archaeological Museum

  Archeologické muzeum v Ioannině je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum obsahuje mnoho artefaktů z období starověkého Řecka a Byzance. Návštěvníci se mohou podívat na různé exponáty, jako jsou sochy, keramika a šperky. Muzeum je skvělým místem pro dozvědění se o historii oblasti a prohlédnutí si krásného umění a řemesel.

 • Perama Cave
   

  Perama Cave

  Jeskyně Perama je jednou z největších a nejkrásnějších jeskyní v Řecku. Nachází se poblíž města Ioánnina a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné podzemní scenérie. Uvidíte zde krápníky, podzemní řeky a mnoho dalších překvapení. Prohlídka trvá zhruba hodinu a je doprovázena průvodcem, který vám poskytne zajímavé informace o historii a geologii jeskyně. Navštivte tuto krásnou přírodní památku a nechte se okouzlit její magií.

 • Silversmithing Museum
   

  Silversmithing Museum

  Muzeum stříbrného kovářství v Ioánnině vás zavede do světa řemeslného umění. Obdivujte krásné stříbrné předměty a dozvězte se více o historii kovářství v této oblasti. Muzeum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat místní kulturu a tradice. Navštivte toto fascinující muzeum a nechte se inspirovat kreativitou a uměním kovářství.

 • Monument for the victims of the Lyngiades Massacre
   

  Monument for the victims of the Lyngiades Massacre

  Památník obětem masakru v Lyngiadách připomíná tragické události z roku 1943, kdy nacistické oddíly zavraždily 92 civilistů. Tento památník je důležitým symbolem odporu proti fašismu a připomíná nám, že svoboda a lidská práva jsou křehké. Navštivte tento památník a uctěte si památku obětí tohoto hrozného masakru.

Počasí Ioánnina

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ioánnina

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz