Kahului - Kahului Bay, Kahului, Hawaii.

Letenky do Kahului

Hledáte levné letenky do destinace Kahului? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kahului

Kahului leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kahului navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (OGG)
Časový posun
-12h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kahului.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 14.05319837088889 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kahului Airport se nachází 5 km od centra města Kahului.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kahului od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kahului je letiště Kahului Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kahului Airport (OGG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kahului je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kahului

K cestě do destinace Kahului lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kahului - 15 míst co vidět .

 • Leucospermum conocarpodendron — in the UCSC Arboretum, Santa Cruz, California
   

  Maui Nui Botanical Gardens

  Botanické zahrady Maui Nui jsou krásným místem, které nabízí návštěvníkům možnost objevovat místní flóru a faunu. Najdete zde mnoho endemických druhů, které se nevyskytují nikde jinde na světě. Návštěva těchto zahrad je nejenom poučná, ale také krásným zážitkem pro vaše smysly. Určitě neváhejte a navštivte tento skvostný kousek přírody na Maui.

 • Alexander & Baldwin Sugar Museum, Puunene, Hawaii, former plantation manager's house at Hawaiian Commercial & Sugar Company's Puunene Mill.
   

  Alexander & Baldwin Sugar Museum

  Muzeum cukrovarnictví Alexander & Baldwin v Kahului přináší fascinující pohled na historii cukrovarnictví na Havaji. Návštěvníci se dozvědí o původu cukrové třtiny, technologiích zpracování a životě pracovníků cukrovarů. Muzeum je umístěno v historické budově bývalého cukrovaru a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pro milovníky historie a kultury Havaje je toto muzeum nevynechatelná zastávka na cestě.

 • A collage of a wooden statue of the Ancient Hawaiian demi-god Kampaua'a. From the w:en:Bailey House Museum
   

  The Bailey House Museum

  Muzeum Bailey House nabízí zájemcům o historii vynikající příležitost prohlédnout si tradiční havajské domy a artefakty, které představují život domorodých obyvatel v období před evropským osídlením. Muzeum se nachází v Kahului, na ostrově Maui. Každý, kdo se zajímá o historii a kulturu Havajských ostrovů, by si neměl nechat ujít tuto fascinující expozici.

 • tripbuzz.com
   

  Maui Tropical Plantation

  Maui Tropical Plantation je skvělé místo pro milovníky přírody a adrenalinových zážitků. Projděte se výjimečnou tropickou zahradou a ochutnejte čerstvé ovoce a zeleninu. Pokud máte chuť na dobrodružství, vyzkoušejte si Maui Zipline a užijte si nádherný výhled na ostrov. Maui Tropical Plantation je ideálním místem pro rodinný výlet i romantickou procházku ve dvou.

 • live.staticflickr.com
   

  ʻĪao Valley State Monument

  ʻĪao Valley State Monument je krásné místo, které stojí za návštěvu během vaší cesty na Maui. Tato údolí je obklopena zelenými kopcemi a je domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat. Prozkoumejte krásnou přírodu, procházejte se po stezkách a obdivujte vodopády. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají klid a pohodu v krásném prostředí.

Počasí Kahului

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kahului

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz